Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme egy feltörekvő...

Van értelme egy feltörekvő költőnek Facebook-oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés
Olyannak, akinek van már egy-két publikációja, és például ezeket megosztja a Facebook-oldalán.
2016. ápr. 17. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Van. :)
2016. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak simán a facebook idővonalamra töltögetem fel a költeményeimet.

Ha gondolod,küldhetsz párat nekem privátban. :)

2016. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A másodiknak a felajánlást is köszönöm, de ez utóbbinak nem sok értelmét látom.


Arra számítottam, hogy le akarnak majd beszélni, ezért örülök a válasznak, jöhetnek még.

2016. ápr. 18. 08:09
 4/8 A kérdező kommentje:
A sima facebook idővonal dologban az nem tetszik, hogy ott a személyes barátaim vannak, míg egy ilyen "hivatalos" Facebook-oldalon bárkitől szívesen venném, ha olvassa.
2016. ápr. 18. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármit akarsz ismertebbé tenni, arra a facebook jó eszköz tud lenni. Csak adj a külalakra (képek, stb), legyen folyamatos/rendszeres tartalom és az általad fontosabbnak ítélt tartalmaknál mindig kérd az olvasókat, hogy osszák meg. (Van olyan, aki minden bejegyzés végén kéri.) Ha már van egy pár tucat feliratkozód, lehet mérföldköveket kitűzni, hogy "X feliratkozónál ez és ez lesz", így ösztönözve őket, hogy osszák az oldalt. Semmi különös, meg kell nézni, hogy a nagyok, a több tíz/százezer feliratkozósok hogyan csinálják.
2016. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Nem tudom, mit ígérhetnék be mérföldköveknek. Képek egy verses oldalon hogyan lehetnek? Pl. stockphotók?


Tudnál ajánlani pár olyat, akinek sok feliratkozója van, de művészeti témában?

2016. ápr. 18. 19:04
 7/8 anonim válasza:
én szívesen olvasnám :)
2016. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :D


Nem arra gondoltam, hogy a verseket magukat kitenni. Hanem linkelni, ahol megjelent, ilyesmik.

2016. ápr. 18. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!