Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltam a facebook-os...

Mit gondoltam a facebook-os Rajzmánia csoportról?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 17:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Gondoltok * !! Bocsi, félreírtam :)
2015. aug. 16. 18:04
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem lenne rossz, csak zavaró a gyerekek sok béna rajza, ahhoz kéne szerintem egy külön csoport. Bár tőlük is van egy zavaróbb dolog, mégpedig azok akik tudnak rajzolni de csak azért is oda írják egy jó rajzuk mellé "poénból" hogy 12 éves vagyok, 15 percet dolgoztam vele stb.. idegesítőek.
2015. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Jó lenne a csoport, vannak nagyon szép, igényes, ötletes rajzok, de van egy rakat 11-12-13 éves aki felrakosgatja a firkálmányait, aztán mikor kritikát kap elkezd vitatkozni és a korára hivatkozni. De a Rajzmánianime csoport még rosszabb. Nekem ott szoktak kint lenni rajzaim, kész Picassok a "10 perc alatt lett kesz, mert csak ennye idom volt. 12eves vagyok, johethideg meleg" féle alkotásokhoz képest...
2015. aug. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát én tagja voltam egy darabig, de kiléptem, mert nagyon sok tagja nagyon bunkón viselkedik. Feltöltöttem egy rajzomat, kértem építő kritikákat és segítséget, de csak azt írták rá, hogy a rajzolást nem nekem találták ki, keressek másik hobbit. Pedig nem egy pár perces firka volt, amit feltöltöttem, hanem egy egész nap készült rajz. De nemcsak engem húztak így le, hanem nagyon sok másik amatőr hobbirajzost is, amikor pedig megírtam nekik, hogy arról volt szó, hogy bárki tölthet fel rajzokat nemcsak a profik és segítenek, nem pedig lehúzzák, még én kaptam ki tőlük, hogy miért nekem áll feljebb. :(
2015. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Sosem voltam tagja, de barátaimtól hallottam róla, hogy úgy általában meg az önfényezés, és azoknak az istenítése, akik a jobbagyféltekés baromsággal másolt képeiket teszik fel, azokat meg fikázzák, akik fejből rajzolt dolgokat tesznek fel, és a maszatolás az istenkirályság, a mások véleményének meghallgatása pedig nem létező dolog. Én nem szeretnák egy ilyen csoport tagja lenni, főleg, hogy színesen segítek kezdő rajzosoknak, de azt nehezem viselem el, hogy én vagyok a hülye, hogyha meg merem említeni, hogy felejtse el a maszatot, hanem inkább máshogy tónusozzon ceruzával.
2015. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ne csatlakozz hozzá. A Jobb agyféltekes tömegrajzolás tanoncai vannak benne nagyrészt. A jobb agyféltekes gyakorlat már annyiban is őrültség, hogy 80-130 ezer forint!! Ami még zavar, hogy túl sok a szabály, szerintem sokkal jobb csoport lenne, ha kevesebb, és nem olyan idegrengetőek lennének. pl Naponta EGYNÉL TÖBB KÉPET töltesz fel



- Albumot hozol létre (kivétel nélkül töröljük)

- Saját oldaladra vagy pályázatos rajzodra SZERDA 00:00 és 23:59 közötti időszakon KÍVÜL lájkot kunyerálsz. Ebbe beletartozik, és kunyerálásnak tekintjük azt is, ha nem a csoport falára töltöd fel, hanem a saját oldaladról osztod meg a csoporttal a megjelölt időszakon kívül a műveidet! A renitens posztokat az adminok eltávolítják a csoportból, 3 eset után a tulajdonosukkal együtt. (ezt még nem is értem pl mi az a like kunyerálás)

- Úgy teszel fel képet, hogy leminősíted vele saját


Nem segítőkészek,pedig megkértem, hogy építő kiritkát elfogadok. Pár kedvelést kaptam, és csak egy véleményt, hogy Perspektíva. Csak ennyit mondok. De nem ez volt a rajzom célja. A bal oldal meg azért lett hosszabb, mert azt az épületet akartam kiemelni. A merev perspektivikus rajzolás pedig görcsös, állandóan javítani kell. A laza, fantáziadús rajzolást pártolom.

A normálisabb, nem tömegrajzokat meg lenézik, és feleslegesen írnak kritikákat. És a művésznek nem is az volt a célja, hogy az a vonal így álljon és ne úgy.


Igen, egyetértek azzal, hogy egy arrogáns tagokkal és adminokkal teli, öntelt csoport. Pl Bihari Laci, aki elvégezte ezt a rajztanfolyamot külföldön, és azt hiszi, hogy ő a világ ura. Lehet, hogy nem is rajzolt előtte soha. Különösen kiskorában nem.


A tömegrajzokban semmi élet sincs. Ki is léptem belőle...

2015. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagy tag és sosem voltál az, honnan a jó b*dös francból tudod, hogy milyen a csoport? Ja, hogy mondta valaki? Tényleg? Szar lehet, ha mindig mások gondolkodnak helyetted!
2016. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Azt nem értem, ha 45851 (betűzöm a gyengébbek kedvéért: negyvenötezer-nyolcszázötvenegy) tagja van a csoportnak, akkor az tényleg annyira rossz lehet, hogy nem érdemes belépni? Én amióta tagja vagyok, (2 éve), azota rajzolok újra, rengeteg tanácsot és ötletet kaptam, rengeteg új barátot szereztem. Ezt az oldalát is lássátok, ne csak a néhány érzékeny lelkű tiltakozását. Engem soha senki nem bántott a csoportban, és a kérdéseimre is mindig választ kaptam, de igen, kérdezni is tudni kell. És a kritikát eltűrni is tudni kell.


És igenis Bihari Laci a világ ura! :) már akinek a Rajzmánia a világot jelenti!!!! Csók mindenkinek! És kösz a halakat!

2016. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Öhm, szar lehet annak akinek csak abból a csoportból áll az élete. Én is rajzolok de mellette még rengeteg minden mást is csinálok. A csoportról meg már fentebb leírtam a véleményem. Csak annyival egészíteném ki, hogy rengeteg felesleges, buta, bosszantó szabály van. Ha már csak kicsit is nem jól vágod körbe a képet egyből törlik, azt is szoktam látni, hogy valaki 3x kitesz egy rajzot mert előtte 2x már törölték, pedig semmi baj nem volt vele.
2016. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Akkor ezek szerint még tag vagy? :) :) :)
2016. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!