Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ajánlanátok ilyen novellákat?

Ajánlanátok ilyen novellákat?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan novellákat, amik rövidek (max. pár oldal, szóval ne legyen olyan hosszú, mint egy "Mario és a varázsló" vagy "A köpönyeg"), és a fő témájuk a szenvedés és a brutalitás?


Például egy gyilkosság/öngyilkosság naturalista ábrázolása, valakinek a (lehetőleg nem erotikus) megkínzása. A lényeg, hogy a halál/kínzás leírása legyen minél pontosabb, élethűbb.



2016. ápr. 21. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csáth Gézának vannak ilyen novellái.
2016. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Chuck Palahniuk: Zsigerek

Ha túljutsz rajta egyszerre, akkor bravó. :D

2016. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi. Már akkor meg akartam köszönni, amikor írtál, csak valahogy mégsem írtam meg.


#2 köszi, de nem egészen ilyenre gondoltam. Azért elolvastam (egyszerre biztos nem ment volna, inkább meg sem próbáltam XD).


Szóval, nem ilyen gusztustalan dolgok érdekelnek, hanem inkább morbid dolgok.

2016. máj. 12. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, hát szerintem elég morbid dolgok vannak benne, de értem, mit akarsz mondani. :D
2016. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, morbidnak morbid, csak rosszul fogalmaztam. Bocsi, csak már fáradt az agyam. Mert azért az tényleg morbid, ha valakinek kijön a bele. De én nem egészen ilyenre gondoltam... Talán a fogalmazás miatt is, meg ez a maszturbálás sem olyan téma, ami érdekel. De azért köszi az ajánlást, nem volt rossz novella, csak nem egészen ilyet kerestem.

A leginkább gyilkosságok naturalista, brutális leírása lenne az, ami érdekel, például akasztás, késelés, fojtogatás, stb.

2016. máj. 13. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!