Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Neked melyik a kedvenc műved...

Neked melyik a kedvenc műved Wass Alberttől?

Figyelt kérdés
Ha ajánlani kellene valakinek egyetlen kötetet/művet Wass Alberttől, Te mit ajánlanál?

2016. ápr. 24. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Elvész a nyom
2016. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a Magukrahagyottak volt a kedvencem, elég megrázó regény.
2016. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Attól is függ, hogy kinek ajánlanám. Aki az izgalmas könyveket kedveli, annak A funtineli boszorkány, aki a vicceseket, annak a Tizenhárom almafa, akit a történelem érdekel, annak az Adjátok vissza a hegyeimet vagy az Átoksori kísértetek. Az első válaszolónak is utóbbiakat ajánlom, mert látszik, hogy csak az indexről, retekklubról és hasonló szélsőséges, kirekesztő médiumokból tájékozódik.
2016. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves #1! Azt mondod, hogy Wass Albert írt csodálatos dolgokat (is). Ezt gondolom onnan tudod, hogy olvastál ilyeneket (te náci!), lennél szíves esetleg megnevezni egyet-kettőt ahelyett, hogy dobálózol itt a náci kártyával?
2016. ápr. 24. 13:14
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
#5 Egyértelmű, hogy soha semmit nem olvastál Wass Alberttől. Akkor nem írnád, hogy tele van gyűlölködéssel, mert ez nem igaz, csak a magyarellenes körök terjesztik.
2016. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem, ne alacsonyodjon le ez a topic valamiféle ideológiai-filozófiai párharccá! Aki nem ajánlja, és ezt el is mondja, annak megköszönöm. Aki ajánl valamit, azt szintén megköszönöm. De vitának semmi értelme.
2016. ápr. 24. 13:18
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

5.!

Attól még, hogy neked nem tetszik, még nem kell bunkónak és ostobának lenned. Nekem sem tetszik Picasso festészete, de nem mondanám azt rá, hogy nincs művészeti értéke, mert próbálok kulturált lenni és belátni, hogy a művészet nem objektív. Nem tetszhet egy könyv/író mindenkinek és ez a természetes, nincs ezzel baj. Nem kéne csak magunkból kiindulni és érdemes szélesebb látókörben gondolkodni.

2016. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mi a véleményed a Patkányok honfoglalása című opusról?
2016. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

"Mi a véleményed a Patkányok honfoglalása című opusról?"

Ha nekem is szól a kérdés: az, hogy a valóságot mondja el, és sajnos ma aktuálisabb, mint valaha.

2016. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem tőled kérdeztem, de örülök a válasznak, mely engem igazol. Antiszemita írás, mely nálad termékeny talajra hullt.... mint sok más embernél. Ez az érv, ami miatt nem olvasok Wasst. A zsidók dehumanizálása, majd kiirtásukra tett buzdítás borzalom egy írótól, de bárkitől.
2016. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!