Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Volt már valakinek szemölcsök...

Fruzsikaaaaaa kérdése:

Volt már valakinek szemölcsök a klarinétozástól a jobb kéz hüvelykujján? Ha igen mit csinált ellene?

Figyelt kérdés
Régi klarinétozok volt egy párna (szódás szifonból)de februárban kaptam egy újat és nem tettem rá a párnát mondván hogy meg tudom csinálni anélkül is.Azóta egy giganagy szemölcs van az ujjamon tiszta kemény meg nagyon piros .Ma rátettem a párnát és már nem fáj játék közben annyira de a szemölcsök még mindíg ott van . Volt már valakinek hasonló problémája ? Milyen kenőcsöt használt rá?

2016. ápr. 24. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A bőrkeményedés idővel magától elmúlik. Egészen finom csiszolópapírral le lehet csiszolni... E-vitaminos kenőcs segíthet.
2016. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Régen (7 éve klarinétozok, szóval kb. azóta, amióta már többet gyakorlok) nekem is elkezdett szemölcsösödni. Pontosabban nekem egy jött ki az ujjamon, de klarinétozás után mindig lila volt, meg volt, hogy nőtt is.


Aztán szépen lassan elmúlt, illetve még megvan, de már alig kivehető, színben is csak egy picit üt el az ujjamtól.


Igazából én nem használok olyan gumis ujjvédőt, kényelmetlen is nekem, meg így ha ránézek az ujjamra legalább mindig tudom, hogy klarinétozok :D


De egyébként szerintem érdekes ez az egész, mármint, hogy hogy alkalmazkodik a test a különböző hatásokhoz, ha azt nézed, végülis egy természetes ujjvédőt növesztett a bőrkeményedés képében.

2016. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!