Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kéne nekem néhány híres...

Kéne nekem néhány híres ember, akik a Színház-és Filmművészeti Egyetemen végeztek. Írnátok párat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.híres

2.végeztek(múlt idő)

Ezek diákok,akik nem végeztek,és híresek

2016. ápr. 30. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
ez meg egy olyan oldal (amit linkeltem), ahol lehet hátrébb (=híres és múltbeli) is lapozni...:D
2016. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi a híres. Lehet, hogy neked nem híres, de pl. én az idén végző színművészek listáját futottam át, és kapásból kettőt ismerek, láttam már őket játszani színházban.


Egyébként meg ha tényleg nagyon 'híreseket' szeretnél, itt van pár elég népszerű színész:


Dolhai Attila

Posta Victor

Peller Anna

Kerényi Miklós Máté

Nagy Sándor


Csak hogy néhányat említsek, de ők egy osztályból valóak, egy elég sikeres széria voltak.

2016. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző linken kedved szerint böngészhetsz, és eldöntheted, ki a híres neked. :)
2016. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek(:
2016. jún. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!