Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rossz tulajdonságom az, hogy...

Rossz tulajdonságom az, hogy a Budapesti Operettszínházon kívül nem vagyok hajlandó ellátogatni másik színházba?

Figyelt kérdés

Évente, ha tehetem, akár négyszer is elmegyek a Budapesti Operettszínházba. Akkor sem akármit nézek meg, engem ilyen Mágnás Miska meg Chicagói Hercegnő szarságok nem vonzanak. Eddig kétszer láttam a Rómeó és Júlia musicalt, egyszer a Ghostot és egyszer az Elisabethet. Ezek azok, melyeknek van némi neve és értelme. Mit nézzek meg egy ilyen, mit tudom én, például Virágot Algernonnak című semmin, ami ráadásul a Raktárszínháznak nevezett egérlyukban van? Se füle se farka ezeknek a ,,színdaraboknak". Mondjuk nem is nevezhetőek ezek annak.

Képtelen vagyok nyitni más színházak és más színdarabok felé. Ezen a héten például A Szépség és a Szörnyeteg c. musicalre megyek. Utána megyek a Fame-re. Baj az, hogy csak az Operettszínházba vagyok hajlandó járni?


Bunkó válaszok nem érdekelnek, a többiekét pedig előre is köszönöm!



2016. máj. 2. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A Mágnás Miskát én még régebben láttam (úgy 1-2 éve) és nagyon vicces! Egy olyan darab amit szerintem minden magyarnak illik ismernie.

A Chicagói hercegnőről nem tudom, h milyen mer még új.

De a R+J valóban jó.

Érdemes azért esélyt adni más daraboknak is.

A vedeokból itélve jó a MA is. Azt én szeretném majd megnézni.

De sztem adj esélyt más szinháznak is.

2016. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Nem gyengén van feltűnési viszketegséged, ha ilyen kérdés alá írod az iPhone, szerelem, randizás, szex, telefon és laptop címszavakat.

Téged a bunkó válaszok nem érdekelnek, a nagy többséget pedig egy elkényeztetett sznob p*csa nyavajgása, ha a fenti címszavak valamelyikére rákeres.

Sokszor elgondolkozom, hogy képes néhány ember mások nélkül egyáltalán életben maradni ...

2016. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján egy elkényeztetett 17 körüli lány vagy. Én is 17 éves lány vagyok, és szeretem az Operettszínházat.

Azt mondom, hogy ízlések és pofonok...

De lenne egy kérdésem:

Mégis minek írtad ide a randizást, szexet, telefont?

2016. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Azért szoktam odaírni mindenféle kategóriát, hogy minnél többen lássák és hamar választ kapjak rá. Egyébként azért csinálom így, hogy minnél bunkóbbnak és beképzeltebbnek tűnjek.


Különben ráhibáztatok kiscicák. 16 éves vagyok és pasi. Szopacs...

2016. máj. 18. 18:41
 15/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Mágnás Miskát, a Latabárral! Haláli jól fogsz szórakozni! Régi film, klasszikus.


Egész életedben gondolni fogsz rá; akarsz fogadni?

2016. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Tökre egyet értek veled, ha akarod szidhatjuk együtt a többi színházat. Vagy csak beszélgethetünk róla. Senki nem érti meg hogy miért csak néhány darabot nézek meg és csakis az operettszínházban
2017. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Xdd hát én is csak néhány darabot vagyok hajlandó megnézni. Kétszer volt már R és J majd Elisabeth a Ghost a Szépség meg a Fame. Még van az Elfújta a szél és ennyi volt... Viszont van egy színház, a Pesti Magyar Színház és mindenképpen megszeretném nézni a Vámpírok bálját. 😍
2017. febr. 7. 08:19
 18/18 anonim válasza:
Hát én voltam a Rómeó és Júlián meg a Marie Antoinette-n és még egyszer régen a Szépség és szörnyetegen. Ezek tetszettek de a többiről a videók, hát nem is tudom nem jönnek be annyira :/ ha szeretnél róla beszélni írj nyugodtan
2017. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!