Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a versem?

Milyen lett a versem?

Figyelt kérdés

Legyek moslékát gyújtottam fel oxigén hiányos környezetben

Szépen csillogott a márvány , a fa , a zöldellő fű és a fekete füst

Égett a lélek szava és beszéde , s egy szélerőmű kacagott a messzeségbe

Fájt a fájdalom , mit a légymocsok égő szaga szívembe nyomott

Fájt a gondolat hogy a földről a penészes pénz már nem őrjítő

Éreztem hogy egy omló sziklafal mint a bomló test hívogat

Követtem a sárga fonalat és egy labirintusban találtam magam

Fölöttem néma csend ordított , alattam a pokol sötét piros tüze égett

Egyenesen előre ! Kövess engem ! Várlak ! Nincs kín és nincs harag !


Becsuktam a szemem és előttem állt Vivien

Szemében Napóleon dühét láttam !

Dózsa György kínját !

Mikes Kelemen reménytelen vágyát !

Könyv eső hull most a világra , a könyvekből átkok sora zeng !

Te tetted ezt velünk Isten , elvetted az utolsó reményünket !


2016. máj. 19. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A versed akár a légymoslék. Remélem kielégítő választ adtam :D
2016. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Attol,h valasztekosak a szavak, meg nem all ossze es kap ertelmet egy vers.
2016. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Linelli válasza:
Szerintem borzalmas!Most komolyan ha meg kéne mondanod hogy miről szól mit mondanál? a légyszarról? Ráadásul nem is rímel. Ez nem vers, ez egy maszlag
2016. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De miért kellene hogy egy versnek értelme legyen ? Miért gondoltok úgy a művészetre mintha annak nem lenne értelme értelem nélkül , vegyük példának okáért Mozart zenéjét , meglátod benne az értelmet ? Nem , de mégis megmelengeti a szívet , te adsz neki értelmet , te látod bele az értelmet ...


Elfogadom a kritikát , azonban akik elolvasták azokat arra kérem hogy olvassák el még egyszer az "értelem" keresése nélkül és úgy írják le kritikájukat !

2016. máj. 21. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelemmel-anélkül is. Ez a legrosszabb "vers" amit valaha olvastam. És én most nem viccelek. Borzalmas! sok sort át is ugrottam. De szerintem ezt 2 perc alatt dobtad össze aztán viccnek szántad vagy valami.
2016. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legyeknek nincs mosleka, mert nem foznek, a legymocsom ego szaga blodseg, a szag nem tud egni. Talan inkabb az ego legymocsok szaga, nem? Rengeteg az ilyen es ehhez hasonlo kepzavar. Mire megjelent Vivien, mar nem is tudtam, h a fejemet v a hasamat fogjam
2016. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem létszükséglet, hogy egy versnek értelme legyen, ahogy az se, hogy rímeljen. De esztétikailag akkor is rendben kell lennie, és a tiéd nincs rendben, ennyi az egész.
2016. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a többi válaszolóra! A művészetet értékelni kell! Engem nagyon megfogott. A végét meg is könnyeztem. Zseniális! A légy mocsok egyébként nagyon kompatibilis a széleromuvel meg mikes kelemennel. Kiegészitik egymast. Jol osszehoztad! Gtatu. Engem lenyugozott.
2016. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm , érzem az iróniát :D
2016. máj. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!