Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Igaz, hogy a színészetet nem...

Igaz, hogy a színészetet nem lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel,van egy személy,aki alapjában véve nem ért a színészkedéshez,hiába gyakorol éjjel-nappal,tanulmányozza az embereket,a mimikákat,próbál meg azonosulni bizonyos személyekkel,átérezni a helyzetüket,stb tehát tesz meg mindent azért,hogy jó színész legyen,sosem fog jól színészkedni,csak mert nem született színészi vénával?

2016. máj. 22. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Tény, hogy kell hozzá egy alapképesség -ezt vizsgálják a többszintű felvételin- és azt fejlesztik tovább. Ha ez nem így lenne, akkor tök feleslegesen állna a Vas utcában az egyetem épülete.
2016. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így megfogalmazva igaz , tehetség adottság kell hozzá akár reál dolgok és műszaki folyamatok profi kivitelezéséhez . Ezekre születni kell .
2016. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint mindent, ezt is lehet tanulni, jobbá lenni.

De ahhoz hogy kiemelkedő legyél, kell a tehetség.

2016. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban valamennyire tanulható, de jó csak akkor leszel, ha van hozzá adottságod.

Sajnos ez ilyen.

2016. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább érdeklődés és lelkesedés kell hozzá, és rengeteg gyakorlás. Ha nem érdeklődsz, akkor nem igazán tudod fejleszteni magad. Ez igaz bármilyen témára. Rajzolni is akárki meg tud tanulni kellő lelkesedéssel és gyakorlással. Vannak persze mázlista emberek, akik alapból valahogy jobbak bizonyos dolgokban, de szerintem az érdeklődés a kulcs. Nekem pl. nagyon jó zenei hallásom van, ha aktívan tanulnék valamilyen hangszeren játszani, akkor szerintem jó zenész lenne belőlem, de nem lesz, mert egész más dolgok érdekelnek.
2016. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Ez is tanulható, méghozzá nagyon magas szinten. Persze van az a valami, a színészmesterségen túl, ami vagy megvan, vagy nincs, ami a jót a zseniálistól, az ügyest a tehetségetől elválasztja. :-)
2016. júl. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!