Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hova érdemes verset beküldeni,...

Hova érdemes verset beküldeni, feltölteni?

Figyelt kérdés
Szeretném bemutatni a verseimet, vagy akár beküldeni pályázatra, hogy ne csak a fiókomnak írjak. Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

2016. máj. 27. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, én anno elküldtem a novelláimat, meg meséimat vagy 16 kiadónak, na ez kb. 2 éve volt, és a nagy részéről vissza se bagóztak semmit, még azt sem, hogy megkapták. Vannak minden évben aktuális pályázatok, szerintem ha így beírod keresőbe, hogy 2016 versíró pályázat, dob ki egy párat, amin el tudsz indulni. A kiadókkal az a gáz ugye, hogy temérdek az anyag. Valóban jobb, ha pályázatokra küldöd el. Sok sikert kívánok. :) ui.: Ha gondolod, magyar szakon vagyok tanítóképzős, megkérdezem az egyik tanárom, aki elég sűrűn mozog ilyen körökben, hogy mit ajánl. Ha így ok, majd írj rám :)
2016. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Poet.hu
2016. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A Poet nem rossz. Az un. verses portálokon ez úgy megy, hogy olvasó is vagy, meg költő is, azaz, ha nem olvasod mások műveit, a tiedre is kevesebb figyelem irányul, tehát foglalkozni kell az üggyel.

Nekem még a moly.hu jött be.

Nem kifejezetten erre való, de van egy zóna, ahol a saját írásokat mutatják meg egymásnak a molyok, ott aránylag jó visszajelzéseket lehet kapni.

2016. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Facebookon a "Pályázatok íróknak" nevű oldalon én már sok klassz dolgot találtam, ha érdekel, nézd meg!

Sok sikert az íráshoz! :)

2016. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a válaszolókkal! Moly.hu, Poet.hu, meg rengeteg, de rengeteg pályázat van. Most én is szeretnék jelentkezni egy olyan pályázatra mondjuk,aminek az a címe, hogy a Lélek ünnepe. Szerintem abszolút megéri mindenfélére nevezni, egyrészt nagyon nyerési esély és egy versíró pályázatot már megnyertem pár hónapja.:)

Szóval, hajrá!

2016. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!