Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha írtam egy amatőr novellát...

Ha írtam egy amatőr novellát hova érdemes feltölteni?

Figyelt kérdés
gondolom valahol gyűjtik, esetleg kritizálják egymást az emberek

2013. jún. 19. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Ha sikerül feltölteni valahova linkeld be elolvasnám :)
2013. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire amatőr? Beküldhetnéd egy pályázatra, azzal pedig kaszálhatnál lovét.
2013. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, 2, de ha valahol fenn van az interneten, publikálásnak számít (a pályázatoknál rendszerint kikötés, hogy még sehol nem publikált legyen)
2013. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, tudom, arra gondoltam ne publikálja, hanem helyette inkább küldje be egy pályázatra, végül is valamennyire az is kritika, mert akkor megtudja, hogy pl.: 100-ból hanyadik lett...
2013. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez igaz de a pályázatok általában valamilyen témára korlátozódnak (legalábbis amivel én találkoztam) de akkor körülnézek jobban .)
2013. jún. 20. 13:42
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy nyitok neki egy blogot vagy valami igénytelen weboldalt csinálok neki mert csináltam hozzá zenét meg fotókat. igazából kiírtam magamból dolgokat nem pedig elhatároztam hogy na most írok egy novellát
2013. jún. 21. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!