Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen olvasnivalót ajánlotok...

Milyen olvasnivalót ajánlotok egy görögországi nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig olvasok valamit, úgyhogy mindig azt viszem magammal utazáshoz is, amit aktuálisan olvasok. Nem tudok jobb tippet adni, ha nem tudsz dönteni, akkor vagy túl sokat vagy túl keveset olvasol, de a túl sokból még mindig könnyebb választani. :-)
2016. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam, ami könnyű, akár ógörög korban is játszódhat. A hely szelleme miatt. Jöhet minden, 30/F vagyok
2016. jún. 2. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagyis rá akarnál hangolódni a helyre mondjuk?

Én az elmúlt pár évben két Görögországhoz kapcsolódó könyvet olvastam, amit ajánlhatok, bár ezek nem annyira régi korban játszódnak:


[link]


[link]

2016. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen történelmi dolgot pl. Krétáról
2016. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szigetre mész v. a szárazföldre?

Korfuról olvasnék

2016. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Zakynthos szigetére
2016. jún. 2. 11:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Zorbász a görög úúú de jó, pont ilyenre gondoltam! Ezer hála és köszönet!
2016. jún. 2. 11:09
 8/9 Tuderke válasza:
Hs éppen semmit nem olvadol,akkor mindenképpen útikönyveket böngész..és merülj el a látnivalóban..Hidd el,ha csak azokt után olvasol amit élőben láthattál akkor sem fogsz unatkozni a témát illetően..:)
2016. jún. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor először jársz arra akkor fotózz videózz, hogy legyen mire vissza emlékezni. legfeljebb az utazás helyével kapcsolatos leírásokat érdemes ilyenkor kézbe venni, hogy érdekesebb legyen tudatosan keresni a mások által már felfedezett és megörökítésre méltónak talált szép dolgokat. Aztán majd otthon amikor nincs semmi olyan érdekes dolog mint egy utazásnál, amit kár lenne elszalasztani, akkor előlehet venni a könyvet ami még ezen kívül érdekes.
2016. jún. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!