Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani olvasnivalót?

Tudtok ajánlani olvasnivalót?

Figyelt kérdés

Igazából sosem szerettem olvasni, nem igazan kötöttek le a könyvek. Kiskoromban anyukám rengeteg Disney es mese könyvet vásárolt,gyűjtött nekem de sosem olvastam. Mostanában unatkozok mert a barátom sokat jatszik a gépen es arra gondoltam olvasnék valamit. Az újságokban levő cikkeket el szoktam olvasni.

Témák amik érdekelnek; szexualitás ( nem az aktus hanem az érdekességek, sztorik) viccek,divat, szerelmi sztorik is jöhetnek de ne az domináljon. Ha lehet akkor modern szövegű legyen mert a kötelező olvasmányokat középiskolában sem igazan értettem mar amibe bele olvastam..

20 éves vagyok es lány. Valaki adna könyv tippeket melyek azok esetleg ami tetszenek ?

Ugy érzem sosem késő elkezdeni ha esetleg valaki kritizálna! Köszönöm a válaszokat!


2015. aug. 22. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

zabhegyező

lol könyvek

szürke 50?

2015. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vicc kategóriában ez jutott eszembe - bár meglehetősen morbid humor -, de talán tetszene:


Wendy Northcutt: Darwin-díjasok (több kötet jelent meg)


Aztán egy másik könyv - bár én nem olvastam -, de ismerősök mesélése alapján dobom be lehetőségként. Állítólag csajos és humoros:


Sophie Kinsella: Egy boltkóros naplója (és egy rakás folytatása is van)

2015. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 23. 00:20
 4/4 Márciuska ***** válasza:

Szerintem nézz be az erawan.hu-ra az erawan-könyvek menüpontba! Rengeteg csajos könyv van, kedves-vicces regények, némelyik krimiszállal, a legtöbb viszont egy-egy női életszakaszt követ végigizgisen, aranyosan, pl. egy kávézó megnyitása, vagy egy új divatkollekció elindítása, az élet apró-cseprő problémáival egyetemben.

Ha érdekel a romantikus krimi, akkor ajánlom Julie Garwood sorozatát (Buchanan-fivérek), Elizabeth Adler könyveit, Debbie Macomber könyveit, Maeve Binchy könyveit.

2015. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!