Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a hamisított...

Mi a véleményetek a hamisított felnőtt színezőkről?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszettek a mandalák viszont Titkos kert könyvben gyönyörű minták találhatók. Viszont picit sajnálok rá 2700 Ft-ot a minap nézelődtem Ebay-en és megtaláltam egy kínai másolatot angol címemmel szerintetek hatalmas minőségi különbség lehet közte? Ennek az ára sokkal barátibb kb 400 Ft. Valakinek esetleg nincs ilyen másolattal tapasztalata?

Válaszokat előre is köszi :)


2016. jún. 5. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nincs tapasztalatom, viszont millió meg egy mintát találsz a neten, ha rákeresel. Ezt már úgy és olyan papírra nyomtatod, amilyenre szeretnéd. Ha elég jó a nyomtatód, otthon olcsón megúszod, ha nincs, akkor sem egy hatalmas összeg valami fénymásoló üzletben megoldani.
2016. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a titkos kert, de mit értesz minőségi különbség között? A rajzokat magukat? Nem lehet belenézni? Egyébként miért nem nyomtatsz a netről inkább? Akkor csak azt nyomtatod ki, ami neked kell.
2016. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ebayen én is láttam olyanokat, igazából kisebbek és vékonyabb a papírjuk, mint egy rendes, nagy színezőnek. Viszont én nem rendelnék, mert ugyanannyi pénzért lehet kapni ilyeneket sima írószerboltokban is, vagy kínaiba, ha kicsit körülnézel :) Így nem kell rá várni sokat.
2016. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!