Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a felnőtt...

Mi a véleményetek a felnőtt színezőkről?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól néznek ki, de engem nem köt le, nem elég kreatív.
2016. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
én vettem, de még nem kezdtem bele; szerintetek a ceruza vagy a filctoll jó hozzá? filc nagyon átüt?
2016. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, de valoban van nekem is vm hianyerzetem vele kapcsolatban. A gyermekszinezok neha jobbak is.

Az online konyvboltokban 2500-3000 korul vannak, de en nemreg az Aldiban vettem 990-ert. Pecsen az Azsiban 250 forintert lehet venni. ( Hatha valaki most venne.)

2016. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én kaptam ajándékba, de félek, hogy kinevetnek miatta.

Azt olvastam, hogy ceruzával, tűfilccel, és akvarellel lehet színezni.

2016. márc. 28. 18:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetnek ki. De ha félsz, ne hangoztasd.
2016. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Most néztem utána ,"adult coloring"....félre érthető...
2016. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mamám színezget ilyet:D

aranyos,de nekem nem lenne türelmem

2016. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem poén. Nekem netről lett kinyomtatva pár. Tűfilccel és ceruzával is színeztem, papírfüggő mennyire üt át. Kétség esetén tegyél az oldalak közé egy másik lapot, a háta meg kit érdekel. :)

Gondolom nem nyilvánosan akarsz nekiállni, úgyhogy ki nevetne ki? Én néhány jobban sikerültet kitettem a falra, a barátaim meg szokták csodálni és ők is akarnak színezni. :D

2016. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem iszonyat jó. Nekem sokszor az volt a bajom, hogy festeni lett volna kedvem, de előtte megrajzolni azt, amit festeni szeretnék nem:D Meg annak ellenére, hogy jó a kézügyességem, szépen tudok rajzolni, magamtól nem igazán megy, fejből nem tudok igazán szép dolgokat alkotni, csak ha másolok.

Én akvarellfestékkel szoktam csinálni, nagyon lelazít. Egyáltalán nem érzem cikinek a dolgot. Szerintem sokkal jobb elfoglaltság, mint egész nap a facebook előtt ülni.

Szerintem ezekből a felnőtt színezőkből a Johanna Basford félék a legjobbak. Nagyon összetett, kidolgozott és szép minták vannak benne. A többi, amiket könyvesboltokban láttam, nem nagyon nyerték el a tetszésem. Nem tetszik, mikor vastag az ábrák körvonala...

Nemrég kezdtem el horgolni is, az sem éppen divatos manapság, de egyáltalán nem érzem cikinek a dolgot, simán előveszem a vonaton is, nem különösebben érdekel, ha valaki szerint ez gáz. Szerintem nem az.

25/N

2016. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én Trónok harcásat kaptam, mert ez az egyik kedvenc sorozatom.
2016. márc. 28. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!