Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit rajzoljak ha már annyi...

Mit rajzoljak ha már annyi mindent rajzoltam, hogy nincs ötletem?

Figyelt kérdés

Már rajzoltam 6 tájat, 4 portrét és szinte minden létező mesefigurát. Valaki esetleg?


Nem lényeges, de akit érdekel : 14/L


2016. jún. 11. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgxis kész az életmű, akkor egyszerűen csak dőlj hátra és élvezd a rajongást!
2016. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hwJw2rpDeCc

Mindenképpen ezt ajánlom:)

2016. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kinézel a természetbe és végtelen a lehetőség

vagy akár olyan képeket, amik nem természetben készülnek, hanem a lakókörnyezetedben, épületek, terek

vagy: ha tudnék rajzolni és ilyeneket rajzolnék - könyvek (amiket olvastam) jeleneteit, szereplőit, helyszíneit próbálnám lerajzolni, pl. egy-egy sci-fi könyvhöz szívesen készítenék rajzokat, ha tudnék rajzolni :)

2016. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Olyat már rajzoltam :) követem egy jó ideje Csorba Anitát
2016. jún. 11. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
ereszd szabadjára a képzeleted. Kombináld a dolgokat, nézz körül a házban. Nagyon kevés dolgot rajzoltál még, rengeteg lehetőség van, ha annyira nem vagy kreatív hogy a fejedből rajzolj akkor is ott a csomó háztartási eszköz, virágok, még több portré, még több táj, házak, kukák, oszlopok, amit épp látsz, bármi! Megnézhetsz művészeket, meríthetsz a stílusukból, hátha valami inspirál. 6 éve rajzolok komolyan (de gyerekként is folyton rajzoltam) és mindig van témám. Nyisd ki a szemed, MINDENT le lehet rajzolni.
2016. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rajzolj nekem egy lusta macskát a hintaszékben láblógatva a vikendház előtt.


Köszi :)

2016. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha már szeretsz mesefigurákat lerajzolni megpróbálhatsz újakat alkotni vagy képregényt rajzolni. Képregényben nem csak Garfield meg Szuperhősök lehetnek, hanem ugyanúgy bármi, mint rajzban.

Vagy olvasd el Scott McCould képregény könyvét "A képregény történelmét". Csak lehet, hogy ha ötleted támad utána, minden egyes vonalon agyalni fogsz, hogy valóságszerű legyen, vagy absztrakt, vagy minimális: én legalábbis így jártam:)

2016. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán próbálj ki más technikákat. Ha csak grafittal rajzoltál, próbáld meg színessel. Ha színessel rajzoltál, próbáld ki a festést.
2016. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!