Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A művészlélek lányok, elnézés...

A művészlélek lányok, elnézés a különleges lányok miért öltözködnek furán?

Figyelt kérdés

Szóval egy tipikus művészcsaj három mérettel nagyobb ruhákat visel magán, a hajstílusuk úgy tűnik egyéni, rövid egy kis bubival, pedig majdnem minden második különleges lányon azt látom. Talán kihagytam a kócos hajat szemüveggel. Meg persze a tipikus elvont borítóképeket. Ne támadjatok, oké?

Én is állítólag művész vagyok, és nem értem, mit keres a posztszürrealista "mozgalom" mellett ennyi tömeglény. Ne akarjuk kizsebezni Mapplethorpe stílusát sem. Vannak még egyedi, nem elcsépelt művészek?

Franc tudja, miért ide írok, talán akadt itt pár efféle alak, aki letámad.

Aggódom a művészet miatt.


2016. jún. 12. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
"Sokan vannak a hivatalosok, de kevesen a választottak."
2016. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy jól értem a kérdést,de itt a városban,ahol lakok látok pár lányt nagy mappával és fura színű hajakkal :) Szóval szerintem a nők sokkal inkább szeretik kirakni azt,hogy ők bizony mások aki meg művész az csak jobban kénytelen megmutatnia magát vagy így vagy úgy..


Röviden szerintem a nőknél erre nagyobb a hajlam..

2016. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezekből úgyse lesz semmi, mert a külcsínyre többet fordítanak mint a belbecsre:) Festenek két csíkot a papírra és azt mondják művészek. Én sose gondoltam magamról hogy az lennék, pedig elég valószínű hogy sokkal több órát töltöttem mindenféle művészeti elfoglaltságokkal mint ők:D A művészetet nem kell félteni, sokan vannak még normálisak, hidd el:) Ilyen társaságban mozgok, akik tényleg komolyan foglalkoznak a dologgal azok nem néznek ki így. Persze van amelyiknek van egy stílusa, de az se erőltetett és nem tömegszerű. De szerintem felesleges ezen agyalni, nekem teljesen mindegy hogy ki hogy néz ki, meg ki mit gondol magáról:)
2016. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem öltözök így és művész vagyok... :D
2016. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fogalmam sincs, én is művészetis vagyok de anno mikor "furán" öltözködtem még tiniként az pl a zenei ízlésem hatása volt, nem függött össze azzal hogy festek és rajzolok... talán az is benne van hogy egyfajta szabadabb, hétköznapitól eltérő életérzés miatt ezeknek az embereknek nagyobb a befogadóképessége olyan külsőségek iránt amit a többség nem hordana magán (igen ez volt a naiv verzió azt hiszem)

nekem is rövid a hajam, mert nem nő meg pedig szeretném, szemüvegem muszájból van csak bár ne lenne (-5ös dioptria rulz) szóval ez így lehet általánosítás is de részben talán igazat is tudok neked adni (ha körbenézek a suliban az alapján legalábbis. de persze van olyan aki furán öltözik ÉS emellett rengeteget dolgozik a teljesítményén is, és van tényleg az a kategória aki nagyon adja a művészvagyok-külsőt de az évközi munkája kimerül a bulizásban és abban hogy utolsó héten összedob valamit amibe belemagyaráz mindenfélét a többiek meg elhiszik hogy ezen gondolkodott fél éven át) szóval tudja a fene lehet hogy belőlem is az irigység beszél mert nem vagyok elég "különleges lány" ahhoz hogy befogadjon ez a közeg. a művészet miatt szerintem se aggódj, lehet naiv vagyok de azt látom hogy köszöni jól van, még ha nem is épp rivaldafényben. amíg vannak szorgalmasan, szívvel lélekkel alkotó és keményen dolgozó tehetséges emberek addig nem félnék tőle hogy a divat miatt kipusztul, meg hát vannak még bosszantó tényezők az egyedi vagyok lánykákon kívül is akiken lehet szájat húzni de ha már problémák akkor szerintem nem ők a legnagyobb fenyegetés

2016. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!