Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy társkeresőkön mindig csak a futószalagról gyártott tucatürgék, illetve a "vének" találnak meg?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és valamiért mindig az ilyen kaliberű pasik akarják velem felvenni a kapcsolatot. Tény, hogy vannak elvárásaim, de nem hiszem el, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan illető akad köztük, akiben látok fantáziát. Sajnos, ahogy az a kérdésemben is szerepel, valóban jobbára olyan pasik írnak rám, akinek billoggal a homlokára van bélyegezve a nagybetűs "LÚZER" szó, süt róluk, hogy nem azért regisztráltak, mert visszahúzódóak vagy mert az utcán való leszólítgatást közönségesnek találják, hanem mert a való életben menekülnek tőle a nők és/vagy korban közelebb állnak a 30-40-hez, mint a 20-hoz. Az ilyenek tényleg csak egy hülye kis libát (hogy szépen és nőiesen fogalmazzak) látnak bennem vagy azért kellek nekik, mert nem találnak jobbat?


De most komolyan, társkeresőn három kategóriára lehet bontani a "hímválasztékot":


1. Billogos lúzer

2. Kivénhedt kujon

3. Íkúzéró tükörhobbit


Magamról: nem vagyok egy 10/10-es, fullextrás pipi, de azért csúnyának sem mondanám magam, legtöbbször az "aranyos" jelzővel illetnek (ami igen bosszantó, lévén, hogy a szexi szöges ellentéte). Utcán nemigen szoktak leszólítgatni (egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor fordult ez elő eddigi életem során), mint ahogy ismerősi körömben sem hívtak még félre ismerkedési szándékkal. Alapvetően az önbizalmam valahol a béka segge és a Föld magja között van valahol félúton elásva és ezt sajnos többé-kevésbé kifelé is mutatom, mellette meg az igényeim az egeket verdesik, nem túl szerencsés párosítás...


Egy olyan fiút szeretnék a barátomnak, aki különleges, más, mint a többi, érzékeny, udvarias és művelt, de nem nyámnyila, hanem nagyon is határozott. Hol lehet ilyen fiúkkal találkozni? A társkeresőkön ugyanis aligha...



2014. máj. 26. 18:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Próbálkozz élőbe. :)
2014. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegesítsd magad!! Itt se fogsz találni!!
2014. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Esetleg írj privit, hátha szerencsénk lesz ;)

F

2014. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 aladar12 ***** válasza:
52%
szívem, társkeresőkön főképp ilyen férfiak keresnek nőt, szóval nem értem a problémád.
2014. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
ismerj meg engem. Nem vagyok tucat pasi és szerethető is!
2014. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
én is 20 vagyok és elvből nem ismerkedem ilyen oldalakon, olyan erőltetett, figyi ismerkedhetünk ha már így ide kerültem e kérdés alá :D de kétlem hogy közel laknánk egymáshoz de ha egy próbát megér akkor írj egy privátot, ismerkedni jó dolog akármilyen céllal :) 20/F
2014. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Oké-oké, de hol? Az utcán? Mert az nekem nem megy, eleve, nem tudok flörtölni, hülyén érzem magam közben, valahogy nem az én asztalom. Üljek be egy romkocsmába vagy egy művészek látogatta kávézóba? A baráti köreim meg olyanok, hogy vagy már mindenkinek van párja, vagy senki sem akar magának társat. Hiába, egyszerűen úgy érzem meg vagyok lőve. :/
2014. máj. 26. 18:18
 8/38 aladar12 ***** válasza:
58%
romkocsma, művészkávézó nem is rossz ötlet, pl a kedvenc könyveddel, meg 1-2 ital társaságával. ha úgy van, akkor valaki csak leszólít.
2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

Lakhelyed? Világnézeteid? Szexuális orientáltságod?


Kérlek itt írd alá:..............

A továbbiakban szívesen várlak privátban.

2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
19%
Ezek szerint te is csak "billogos lúzer" vagy, ha nem tudsz egy férfit keríteni magadnak, nem csak azok akiket te annak titulálsz. Van ez így:)
2014. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!