Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Bunkóság lenne-e, ha megkérdez...

Bunkóság lenne-e, ha megkérdezném tőle, hogy ő fizet-e mindent? (Többi lent! Csak értelmes válaszokat légyszíves! )

Figyelt kérdés
Kaptam egy üzenetet egy fiatal művésztől, melyben azt kéri, hogy véleményezzem az újonnan kiadott munkáját. Az üzenetben az áll, hogy tisztelete jeléül küld nekem postai úton egy példányt. Azonban azt nem írja, hogy a postaköltséget ő állja-e. Szerintetek a példányt nekem ki kellene fizetni, vagy esetleg a postaköltséget? Bunkóság lenne tőle megkérdezni ezeket a dolgokat?

2016. júl. 29. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem te fogod fizetni, ha neki kell a véleményezés :)))
2016. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgyis észreveszed, ha a postás pénzt kér érte. Nem kötelező átvenni.
2016. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"tisztelete jeléül küld nekem postai úton egy példányt"


Szerintem felesleges rákérdezni. Számomra ebből egyértelmű, hogy a példányt ingyen adja, a postaköltséget pedig ő fizeti.

2016. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!