Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Grafikus portfólióba belefér...

Grafikus portfólióba belefér 1-2 hobbi festmény?

Figyelt kérdés

Grafikus portfólióba, referenciák közé, munkára jelentkezésnél belefér 1-2 hobbi rajz,festmény is egy egyéb kategóriába? pl. tűfilc stenciles rajz, illusztráció, digitális festmény. Ízléses persze.


Gondolom fölösleges, olyan legyen inkább benne, ami a meghirdetett pozícióra jobban vonatkozik, pl kiadványszerkesztő grafikusnál inkább az, ezek meg feleslegesek.



#portf
2016. aug. 4. 01:31
1 2
 1/13 piriiiii ***** válasza:
Szerintem bőségesen belefér.
2016. aug. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem felesleges, könnyebben vesznek fel ha vannak plusz adottságaid, mert ezzel te többet kìnálsz ugyanazèrt a pènzèrt. Te pl.melyiket vennèd fel takarìtani a lakásodba, aki csak takarìtani tud, vagy aki takarìrani plusz van mondjuk kocsija?
2016. aug. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egy olyan pontnál, hogy szabadkézi alkotások (ne hobbifestményt írj, és külön pont a digitális művek) Ismerek olyan villamosmérnök-informatikust, aki többek közt azért nyert el egy állást egy nagyon menő helyre, mert beírta, szabadidőben brácsázik egy szimfonikus zenekarban:D Szeretik a jó helyeken a színes, gazdag fantáziájú egyéniségeket.
2016. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ez lesz az utolsó oldalon. :)
2016. aug. 4. 12:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy talán az utolsó 2 oldalon? :)
2016. aug. 7. 19:42
 6/13 BiTOPro97 ***** válasza:
Utolsó oldal összegzés legyen, de előtte 2 vagy 4 oldal előnyös. Én bő másfél éve csinálom, és nagyon sok helyről kaptam ezzel visszajelzést. Szabadon is válogathattam hová megyek. Bécsi lány vállalatnál, vagyok Svájci-Német cégnél, most egyetemen tanulóm -> tovább <- ezt a szakmát.
2016. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
összegzés?
2016. aug. 8. 13:05
 8/13 BiTOPro97 ***** válasza:
Összegzés grafikákat egyben felidéző oldal. Vagy kis képpel vagy inkább stíluséban egyértelműen ottani erősségek és jellegzetességekre, kihívásokra utaló elemekkel.
2016. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát az összes grafika túl sok hogy felidézzem egyetlen oldalon őket, de a legjobbakat valóban lehet.
2016. aug. 8. 23:50
 10/13 A kérdező kommentje:
24 oldal lett. Kicsit hosszú :/
2016. aug. 8. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!