Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Így meg tudok tanulni zongorázni?

Így meg tudok tanulni zongorázni?

Figyelt kérdés
A szüleim nem adnak pénzt, hogy zongoraórákra járjak, pedig nagy álmom, hogy megtanuljak zongorázni. Van itthon egy 10 éves roland szintetizátorunk. Internetről (oktató videókat nézve) és ezzel a masinával meg tudok tanulni zongorázni? vagy ez egy hatalmas baromság, és el fogja venni a kedvem az egésztől? :( Annyira szeretnék megtanulni.

2016. aug. 23. 00:24
 1/4 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem baromság, én is így tanultam meg, nem vagyok egy virtuóz, de sajat örömömre játszok. Ha 5 oktávos szintid van az eleg hozzá, ha billentésérzékeny (dinamikus) akkor mégjobb. Ne add fel az álmod, ha valamit eltervezel és tényleg akarod, csinalod, áldozol, akkor bármi lehetséges:)
2016. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Próbáld meg ha van kedved menni fog az!

Kezdésnek biztos hogy jo lesz az a szinti, az alapokat

simán meglehet rajta tanulni. Van a Neten letölthetö zongora iskola kezdöknek, ujrendet abbol tudsz gyakorolni, valamit

az alap hangnemeket skálákat meg tudod tanulni!

Sok türelem és gyakorlás aztán menni fog!

2016. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az sose baj ha nem tudsz tanárhoz menni. Ha elég ügyes vagy, akkor ígyis sikerülhet, csak kitartás és türelem kell hozzá. 12 éve zongorázok, és még énse vagyok egy nagy virtuóz. szeresd amit csinálsz, és szép lassan építgesd a tudásod. Ennyi. Sok sikert hozzá :)
2016. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hofmann válasza:

Ha ez segít: én 2012 ben döntöttem úgy hogy megtanulok tanár nélkül megtanulni zongorázni, sokat olvastam, segítettek is egy páran. Végül sok gyakorlással 2015-16-ban az iskolai énekkarban voltam zongorista (az éven ballagtam). Sok kitartás kellett hozzá, és számtalan trükk, de végül meghozta gyümölcsét.

A saját örömödre tökéletes és hasznos elfoglaltság, a lányok szívét is megnyerheted egy kis szerencsével, és öreg napjaidra nem fogsz unatkozni .

2016. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!