Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen könyvből tudnék elkezde...

Milyen könyvből tudnék elkezdeni tanulni zongorázni?

Figyelt kérdés

Nemrég lett zongoránk és nincs időm tanfolyamra vagy külön tanárhoz járni és így itthon szeretnék megtanulni.

Nem tudok kottát olvasni, mert iskolában nem tanították meg, de már régóta nagy álmom, hogy megtanuljak zongorázni. Mit ajánlotok?


köszönöm(:


16/l


2010. okt. 23. 23:16
 1/3 anonim válasza:

Zongoraiskola 1. :D


De azért vannak bizonyos dolgok, amiket otthon egyedül nem tudsz megtanulni külső segítség (tanár) nélkül, pl. ujjrend, vagy ha nagyon elölről indulunk, nagyon nem mindegy maga a billentyűleütés technikája (ujjheggyel, gömbölyű ujjakkal, mintha mondjuk narancsot fognál), hogyan kell tartanod a karod, vállból indított, laza mozdulat legyen, a csukló ne feszüljön... szóval érted. :D

2010. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha érdekel, szívesen tanítalak, házhoz megyek, és villámgyorsan a fejdbe tömöm azokat az alapokat, amiknek a segítségével egyedül is tanulhatsz.Én is autodidakta zongorista vagyok, csak én előtte tanultam soksok zenét.

19/l

2010. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget:)

igazából van egy barátnőm aki iszonyatosan jól zongorázik és konziba jár...szóval ő tud kezdőrúgást adni, csak nem tud velem folyamatosan foglalkozni...

2010. okt. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!