Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehet terjeszteni a műveimet?

Angalord kérdése:

Hol lehet terjeszteni a műveimet?

Figyelt kérdés
Egy elég egyedi stílust képviselek , de lángol bennem a valódi költészet nem vagyok nagy képü de jól írok. Közöségre és közönségre vágyom hol tudnám ezt elérni?
2016. szept. 3. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:

www.litera.hu

www.tortenetek.hu

2016. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is elkezdhetnéd használni a vesszőket a mondataidban.

Másodszor, attól függ. Hány éves vagy? Milyen gyakran írsz és mennyi ideje?

2016. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A Poet.hu oldalt ajánlanám, de ott szigorúak az adminok hogy ha a helyes írásod hibás!
2016. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok a jobb műveim helyesírási hibáit a volt közép iskolás irodalom tanárom szokta javitani elégé elveszik a képeimbe. A vesszöket ha odafigyelek használom. Nyilván ha pályázatra küldök valamit azt helyesírásilag rendbe teszem.Az a baj hogy oklevél 1. Hely meg minden van de közönség az nincs. És átkozott legyen az összes sznob túlértékelt elemző akiknek fogalmuk sincs mi az a költészet. :) Remélem kielégitő választ adtam apropó készül egy kötettem szilencium törés címmel ...
2016. szept. 4. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is ne ilyen poet.hu szerű oldalakra töltögesd fel, az nem megy át szerkesztőségen, az csak egy tárhely, oda akárki feltöltheti a tehetségtelenül írt verseit is, és nem vesznek ettől komolyan. Komoly szerkesztőség meg úgyis korrektúrázza a helyesírásod is.


Ajánlom:

félonline.hu

kulter

irodalmi jelen

apokrif

élet és irodalom

uploaded magazin

alföld


És így tovább, guglizz még.

2016. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és facebook: Instavers, Mindennapi kortárs vers, József Attila kör, írótáborok stb.



De mi bajod az irodalomtudósokkal?

2016. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Az a bajom a diplomás elemző tudós réteggel hogy legtöbbjükben nem lüktett a költészet eszenciája. Csak séma szerüen szimpla szavakat mondatokat látnak nem érzik a lelkét a műnek. Belestem már abba hogy elemző szakértő boncolgatta a verseim. Hagy ne mondjam teljesen félremagyarázta vagyis nem mert ez az ő szubjektív véleménye ami nem probléma de ne akarják szent írásnak venni azt hogy nekik mit mond ... imádom a költészetett az irodalmat de az iskolában is a hideg futkosott a hátamon amikor elemzést kellet tanulnom mert ez helytelen nem matek példákról beszélünk vagy bemagolandó evszámokrol. ... remélem erthető voltam :)
2016. szept. 4. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Northrop Frye irodalomkritikussal értek egyet, aki ugyanilyen költő szidalmakra válaszolva azt mondta:


"Shakespeare nem shakespeare első számú kritikusa." Nekem tetszik, jó duma.



Én is írok, ahogy te, de nincs bajom a verselemzéssel.

2016. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!