Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Másnak is szürkül, fakul a...

Másnak is szürkül, fakul a fekete tempera? Régen nem volt ilyen gondom, most meg bármit csinálok sötétszürke lesz, a feketéből?

Figyelt kérdés

A piros pedig elég rózsaszínes.

Koh i noor olcsó tempera,pár évig nem festettem,régen többnyire Pannoncolor és budapest temperáim voltak,abból néhány még megvan,az előbb rendeltem újat.

Rossz minőség,vagy régen festettem?Van ötlet,mit tudok tenni ez ellen?Rossz kedvem van miatta.vizesen szép,de csak addig.



2016. szept. 16. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A tempera jellemzően kifakul, az akril inkább besötétedik. Sajnos az iskolás temperák nagyon nem jók, próbálj rendes tubusos művésztemperát az áráról felismered. Nem kell tojástempera,hanem elég a gouache.

Eselteg próbáld a vizet többet cserélni és ne hígan fess., vagy más vízzel próbáld.

2016. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!