Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudnátok mondani olyan rajzot...

Tudnátok mondani olyan rajzot vagy festményt melynek mély mondanivalója van? Vagy van benne valami csavar, valami ami nem esik le egyből.

Figyelt kérdés
nem olyanra gondoltam, amiben szerepel már a telefon, szőke nő, technika stb....

2016. okt. 8. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt már ismerem :(
2016. okt. 9. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:

A képek, rajzok, festmények csak képek,rajzok,festmények.

Nincs mondanivalójuk, csak valaki unatkozott, és elfoglalta magát.(Persze itt nem a ténylegesen jó festőkre, pl.: Csontváry, Munkácsy, Michelangelo, DaVinci gondolok.)

2017. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rosszul leszek az olyan képektől ahol a képünkbe tolják hogy háát igen a technika,meg a világ pusztulása ilyen karikatúraszerűen. Olyan erőltett.

Én magam is képzőművész vagyok,de meg kell mondjam,nem minden művészeti alkotásnak van mondanivalója.És ha van is,nem biztos hogy azt értjük meg belőle amire a festő eredetileg gondolt. Ugyanúgy ahogy a verseknél.

Én személy szerint egyedül Bankys műveinek látom értelmét,annak van valami társadalomkritika jellege,az összes többit csak esztétikai jelleggel bír számomra.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!