Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet mondani,...

Tudtok olyan filmet mondani, aminek a végén olyan csattanó volt hogy csak ültetek a stáblista előtt tátott szájjal?

Figyelt kérdés
pl.Viharsziget,Harcosok Klubja,Hatodik érzék,23-as szám,Donnie Darko,Odaát stb.

2012. júl. 2. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Minden film annyira kiszámítható és tudni lehet mi a következő lépés... Utoljára a Más világon lepődtem meg 9 éves koromban. Azóta már annyi filmet és könyvet olvastam, hogy tudom, hogyan gondolkoznak az írók és rendezők. Nekem már semmi meglepőt nem tudnak nyújtani.
2012. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amiket felsoroltál ott csak 2ő van ami huha.. a többinél a székről estem le olyan szar volt:D
2012. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom te mit néztél,de szerintem nagyon f.sza filmek bár lehet te is ilyen horrorimádó hülyegyerek vagy
2012. júl. 2. 17:07
 4/15 A kérdező kommentje:
16:31 Az odaát csak elírás xd Másvilágot akartam írni csak nem jutott eszembe a cím :D
2012. júl. 2. 17:08
 5/15 anonim ***** válasza:
nem szeretem a horrort, de hidd amiket felsoroltál max nézhetőek a(többség) kettő meg juha nagyszerü ilyen is van alvás:DD annyira nem eget rengető
2012. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
halomracsavarni egy sztorit nem nehéz .. aztán huhu mégse ez hanem az AZTAAA
2012. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A Köd (2007)


[link]

2012. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
na igen..:D a rejtélyes KÖD:d ami elfedi a város és minden féle lény szabadít a világra..a szúnyogtól kezdve a 77emelet magas akármiig:DD és kb 10 perc alat eltüntetik a ködöt meg minden persze az után hogy az urge végzett a csládjával XD
2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja nekem még a Vágy és Vezeklés is ilyen volt. Annyira meglepődtem a végén, mivel a könyvet soha nem olvastam.
2012. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Remény rabjai

Rózsák háborúja

A szakács a tolvaj a feleség és a szeretője

Hollywoodi lidércnyomás


az elsőn kettőn kívül a többi két film lehet sokaknak nem tetszene de engem azok a filmek nagyon megleptek.

2012. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!