Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen a rajzom...

Szerintetek milyen a rajzom eddig? Kép.

Figyelt kérdés

Üdv.


A folyamatban lévő rajzomról kérnék, véleményt/kritikát. Szóval ne sajnáljatok csak őszintén!


Első minimál jelegű rajzom A4-es méretben.


Lyra.:2-4-6-8B

Vázlat.: Koh-i-noor 2B


Rajz.:


[link]



2016. okt. 20. 16:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Azta, szerintem ez nagyon jó lett, mivel írtad hogy folyamatban lévő, gondolom haját/szemöldökét még kidolgozod, de nekem tetszik. Megtennéd ha kész lesz küldesz róla képet?
2016. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Persze természetesen. Még a ruháját is ki kell dolgoznom.:D
2016. okt. 20. 17:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg őszinte véleményt kérsz, akkor tizenkettő egy tucat. Nem látok benne semmi személyest, semmi eredetiséget.
2016. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem anatómiailag még lehetne rajta mit dolgozni (nem nagyon sokat), de az árnyékolás valóban nagyon ott van.
2016. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom.:) 4. Mire gondolsz? Szerintem a szeme nem valami jo... A szem rajzolássa soha nem volt az erősségem...
2016. okt. 20. 20:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé eltorzult szegény nőnek az arca. Ne dolgozz ki, amíg nincsenek jó helyen a dolgok, mert annak nem sok értelme van.
2016. okt. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legfeltűnöbb szerintem is a szeme, a bal oldali alsó íve lehetne kicsit más, az ív legmélyebb pontja ott van ahol a szivárványhártya van, hiszen az kicsit domborúbb mint a szemfehérje, jobban kinyomja a szemhéjat. A két szem sincs igazán egymáshoz képest jó helyen, de itt is miliméterekről beszélünk. A bal szemnek kicsit fordulnia is kéne kifelé, hiszen abból az arcfélből kevesebbet látunk. A száj is kicsit ferde, vagy el van csúszva kicsit, vagy az íve rossz néhol annak is, attól függ milyen száj volt a cél, de ott se sokról beszélünk. Talán leginkább a tengelyt mondanám én, nézd meg a szem és az orr tengelyét, az kb ugyanaz de a száj más. (a két végpontját összekötöd akkor látod. Az orr meg vagy turcsi vagy alulról nézzük ha így belelátunk, de ha alulról nézzük akkor minden mást is alulról kéne nézni. Mondjuk az még éppen hihető ha az illetőnek ilyen szeme van, de szerintem nem ilyen szeme van:D Referencia képed van? Mert előfordulhat hogy van amilyen tényleg így néz ki a képen valami miatt. Amúgy egyáltalán nem olyan rossz a rajz mint amilyennek most tűnhet, nagyon kis eltérésekről beszélünk.
2016. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a négyes voltam az előbb amúgy, azt elfelejtettem odaírni:)
2016. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

eredeti.:


[link]

2016. okt. 21. 10:08
 10/13 A kérdező kommentje:

És a kész.:) A ruháját sikerült elkapkodnom...


[link]

2016. okt. 21. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!