Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Legmeghatározóbb film, könyv,...

Legmeghatározóbb film, könyv, zene, színházi előadás életetekben?

Figyelt kérdés
Ha így nem megválaszolható a kérdés, akkor kedvenc.
2016. okt. 31. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudok egyet kiemelni semmiből, leírom az első hármat, ami eszembe jut (én magam sem tudom, miért ezek jönnek elsőként, nyilván mert hatással voltak rám, gondolom):


1. Film: Jövő kezdete, Nevem Sam, Brideshead Revisited

2. Könyv: 22-es csapdája, Száll a kakukk fészkére, Hamlet

3. Zene: Skyfall, Naughty (Matilda musical), Electricity (Billy Elliot musical)

4. Színházi előadás: Aladdin, Matilda, Billy Elliot (a londoni)


Nem a kedvencek (bár azok közé is tartoznak, de abból sokkal több van), hanem tényleg az elsők, amik eszembe jutottak.

2016. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

József Attila Színház: Mikszáth: Különös házasság

Örkény Színház: Goldoni: A komédiaszínház

Madách Színház: Mann: Márió és a varázsló

2016. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Filmből nem tudok nagyon mondani. Talán a Gyűrűk Ura trilógia, mivel azóta nagyon szeretem a fantasyt. Könyveket nem igazán tudok mondani. Zenéből talán Rise Against-tól az Appeal to Reason. Ez az album húzott be a kicsit "keményebb" zene felé, és azóta nagy fejlődésen ment át a zenei ízlésem. Továbbá főként a dalszövegek miatt szerintem szellemileg is sokat fejlődtem akkoriban. Úgymond felnyitották a szemem. Azóta imádom őket :D Az első nagyon koncert élményem is hozzájuk fűződik. Színházi előadásról szint úgy nem tudok mondani, sajnos nagyon kevés előadást láttam.
2016. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!