Jók ezek a rajzok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Szeretnék művészetet tanulni, de nagyon jó hozott anyag kell felvételire. Valamikor nagyon rajzfilmes lett minden amit rajzoltam, amire azt is hallottam hogy "Nem tudsz rajzolni." De nem adtam fel. Csak a festésben nem vagyok még mindig jó.

(A negyediket sz.géppel egérrel rajzoltam.)



2016. nov. 11. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időd van még a felvételiig? Hova szeretnél felvételizni? egyetemről vagy középsikoláról van szó?
2016. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Egyetem. December közepén lesz.
2016. nov. 11. 15:48
 3/77 anonim ***** válasza:
92%
Hű. akkor nagyon nem lesz elég, ahhoz még tegyél bele mondjuk 2-3 évet.
2016. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
87%

Huh, hát őszintén szólva neked nagyon kéne még tanulni a rajzolást, tehát azt látom a képeiden, hogy alapok nincsenek meg. Sajnos a rajz nem csak abból áll, hogy látástul-vakulásig rajzolsz, utána kell olvasni szakkönyvekben mit hogyan kell csinálni, mi jó, mi néz ki rosszul stb.

Ezek küzül a képek közül igazából csak a fa elfogadható, abban is vannak hibák, de legalább talán beadható lenne, a többi még azt a szintet se nagyon éri el, főleg azzal a lóval nem tudom mi történt.

2016. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Igazából az első kettőt még 6 éve rajzoltam.:D
2016. nov. 11. 16:15
 6/77 anonim ***** válasza:
85%

Hát a 4. válaszolóval tudok egyetérteni. De én azt javasolnám, hogy ne csak magadtól tanulgassál a szakkönyvekből, hanem járjál el valamilyen esti művészeti iskolába vagy egyéb rajzoktatásra. Ilyesmi képzést sok városban találsz, de a megyeszékhelyeken biztosan.


Az is egy járható út, ha magántanárt fogadsz, mint ahogy énektanárt vagy nyelvtanárt szoktak fogadni.


Művészeti karon illetve egyéb felsőfokú rajzoktatásban kemények a feltételek. A felvételizők is általában már 4, de van hogy 8-12 éve is célirányosan valamilyen intézményes rajzképzésben vesznek részt, mire a felvételiig eljutnak.

2016. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
88%

Pedig az a vicc, hogy az első 2 a jobb, a lovasnál a ló rettenetesen szét van csúszva az emberen látszik, hogy kopi, a digitális szimplán kevés.

Az első portré egy viszonylag átlagos kezdő probálkozás a fa pedig nem rossz de alig van benne munka, igényesség..


Hugom jelenleg művészeti egyetemen tanul:

[link]

2016. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim válasza:
86%

Szia! Szerintem a rajzod elég átlagos...

Nem rossz, de nem is jó. 15 éves vagyok ugyan, nem is járok művészetibe, de ezeknél még én is jobbat rajzolok. Ezt nen sertésből írtam, de ezek a rajzok nagyon alapok.

Azt javaslom, hogy sokat rajzold ugyan azt a dolgot egy ideig, majd másikat, és megint másikat. (Értem itt szájra, szemre) bontogasd, hogy melyik stílus tetszik inkább, mert ezek a rajzok nagyon szét vannak esve.

Amit az előző kommentelő linkelt be, a húga rajzát, na úgy kéne körübelül érteni ehez, hogy felvegyenek művészeti egyetemre téged.

Meg van, akinek ez adottság, pl nekem is. Sokan mondták, hogy művészeti ágban nézzek tovább tanulás után, de sima gimnáziumba mentem.

Na meg középiskolában könnyű a felvételi.

Barátnőmet is felvették, pedig ahogy rajzolt, az csapni való volt.

Csak éppen ott tanítják meg az alapokat, amik kellenének neked tovább tanulás céljából, érted? Szóval ha eddig nem tanultad, nehéz dolgod lesz, de ne add fel, mindent bele, sok sikert!

2016. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
74%

Vagy ha már ceruza rajzot hoztál ez is ceruza:

[link]


#7 voltam

2016. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
Ilyen témát sosem nem találok. Főleg ilyen koponyát, meg tudok is.
2016. nov. 11. 17:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!