Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit tudok ilyenkor csinálni?

Mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Az elő sztori röviden annyi, hogy tegnap csináltam egy sütihez krémet (tojásfehérje kevés cukorral felverve tehát ragad) és az egyik ismerősöm éppen hívott a telefon pedig belecsúszott a krémbe. Na azóta a bekapcsoló gomb kicsit ragad vagyis nem kattog mint mondjuk a hangerőgomb ha lenyomom. Lehet hogy a krém miatt van? Es ha az miatt akkor mit tudok vele itthon kezdeni? Előre is köszi a válaszokat és bocsi, hogy ilyen hosszú lett!

2016. nov. 12. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy iPhone 6sről van szó
2016. nov. 12. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem azt a készüléket, azt kéne tudni, hogy mennyire szedhető szét, hozzá lehet-e férni a bekapcsoló gomb környékéhez.


Szedd szét, és alkoholos vattával tisztítsd meg. Ha nincs kéznél 96%-os tisztaszesz, akkor megteszi egy erősebb házi pálesz is (de nem ágyas) csak legfeljebb egy ideig szaga lesz. Szükségmegoldásként használhatsz sima vodkát is (annak nem lesz szaga), de 40%-nál azért már ne legyen hígabb.


Más készüléknél már többször sikerrel alkalmaztam ezt a módszert, lekvártól a malterig volt már sok minden. :)

2016. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ment a zöld kéz, de sajnos ezek a telefonok vaakummal vannak lezarva ugyhogy nem igazán szedhetőek szét😏
2016. nov. 12. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél WD-40 sprét, vedd ki az akksit vagy kapcsold ki és fújd be, tötölgesd meg száraz papírral.
2016. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a bánat köze van ennek a művészethez?
2016. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!