Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miről szól Zrínyi Miklós-...

Miről szól Zrínyi Miklós- Mátyás király életéről való elmélkedések című írása röviden?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok esetleg oldalt ahol röviden összefoglalják, mondjuk 1 oldalban, mert csak 6 vagy annál több oldalas elemzéseket találtam.

#Zrínyi Miklós #magyar állam #Mátyás király életéről való elmélkedések #nemzeti uralkodó típus
2017. jan. 7. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
6 oldalt nehogy már ne tudj elolvasni..
2017. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Atyaúristen, 6 oldal? De hiszen az rengeteg, iszonyú sok, annyit nincs is ember, aki képes lenne végigolvasni... Az ISIS-nél a legkeményebb, legkegyetlenebb kínzási módszer az, hogy többoldalas szövegeket kell elolvasniuk a hitetlen kutyáknak, de még ők is 4 oldalban maximalizálták ezeknek a szövegeknek a terjedelmét. A tanárod egy velejéig romlott gonosz sarlatán, hogy ilyen feladatot mer adni nektek! 6 oldalt elolvasni, ez egyszerűen embertelen! Szerintem tégy panaszt Hágában az emberjogi bíróságon, mert ez egyszerűen tűrhetetlen.
2017. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem azt mondtam, hogy nem tudom elolvasni, csak kíváncsi voltam, hogy van-e egy kb. 1 oldalas összefoglaló valahol. Köszönöm a válszokat!
2017. jan. 7. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
figyelj elolvasod a 6 oldalt és írsz belőle egy oldalasat és kész is van.
2017. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem a rövidítést.:)
2017. jan. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!