Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ismertek tehetséges, fiatal...

Ismertek tehetséges, fiatal zenészeket Szombathelyen? 16/F

Figyelt kérdés
Most költözünk Szombathelyre, eddig is jártam zeneiskolába, de kívámcsi lennék, hogy Szombathelyen van-e erre lehetőség, és, hogy ismertek-e oda járó tehetségesebb, ügyesebb gyerekeket. Az azt jelentené, hogy jó ott az oktatás, megéri odamenni.

2017. jan. 15. 20:36
 1/3 anonim válasza:
Én is szombathelyi vagyok :D :) Egyébként nem tudom, vagyis nem igazán értek hozzá. Azt tudom, hogy van itt egy zeneiskola, oda sokan eljárnak a suliból is, de hogy mennyire jó az oktatás, azt nem tudom, de sokan mennek oda. Szóval lehetőség van, meg igazából gondolom nem rossz az oktatás sem... Van több lány is az osztályban, akik odajárnak.
2017. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A művészetibe vannak zenészek :D szóval ott van sok
2017. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
attól függ, milyen zenére gondolsz, mert komolyzene az nagyon jó, meg van zeneművészeti szakközépiskolai is, meg van pár zenekar, akik Szombathelyről indultak és befutottak. Lord, 30Y, Soulwave, Anima Saund System, Roni, stb.
2017. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!