Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyire hasonlít egy lábhoz?...

Mennyire hasonlít egy lábhoz? Mi a hiba benne?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 16. 05:54
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hasonlít, de ez egy ronda láb :)


- A vádlija nem szögletes kell, hogy legyen, hanem kerek, szép íves. Szögletes a gyúrósoknak van, és az nagyon ronda.

- A vádlija rossz helyen van: közepétől indul kb.

- A combja egy ilyen piliszka lábnak nem - ehhez képest - vastagabb combban folytatódik, hanem piliszkában az is.

- Ha jobb lenne a lába, nem piliszka, akkor mehetne a comb folytatása ilyesmiben.

- És végül: bal oldalon a comb alatt nincs az az ív, inkább egyenes.


Kb. ennyi.

2017. jan. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Salx Narval ***** válasza:
Lehet, hogy ronda egy emberi lábnak, viszont egy egész jó lóláb ha a cipőt leradírozod.:D Fel a fejjel lesz ez jobb is.
2017. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben az volt a cél, hogy piros cipőt húzz egy ló lábára, a rajz tökéletes.
2017. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Egy ló lába se ilyen... Láttatok már egyáltalán lólábat?


Vagy esetleg festményen?


Mert nem ilyen :D

2017. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Salx Narval ***** válasza:
Én nem keserednék el, szerintem ilyent te is tudnál.:D [link]
2017. jan. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem Judit néni képeihez nem kellett nagy szakértelem, viszont aki eladta az egy igazi művész.:D
2017. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elmondom hogy 2 èvig kèpzős voltam egy művèszeti szakközèpben.S bàr rajzbòl felvèteliztem akkor sikerült de a mai napig nem tudok rajzolni! :D :D Mondjuk annyira nem èrdekel csak na... :D Keramikus meg elôtte divattervező szakon voltam.Ott annyira nem volt gond a nulla rajztudàsom. :D Agyagizni,ègetni,porcelànt festeni tudtam.A ruhákat meg sablonon terveztük,varrni tudtam szóval gond egy szàl se volt! :D Viszont rajzolni utàltam. :D
2017. jan. 17. 02:26
 8/12 A kérdező kommentje:
agyagozni
2017. jan. 17. 02:26
 9/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam megmenteni a menthetetlent! :D

Odaìrtam hogy tànc meg egy alkalmazàssal àtmentem rajta! Milyen?


[link]

2017. jan. 17. 04:01
 10/12 Salx Narval ***** válasza:
Így nagyon plakátszerű, szerintem elég lett volna a kép sarkában apróbb betűkkel felírni mint címet. Amúgy elmegy, hiszen egy ilyen ábrázolásnál nem fontos, hogy élethű legyen.
2017. jan. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!