Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kell kimosni az olajfes...

Hogyan kell kimosni az olajfestéket az ecsetből?

Figyelt kérdés
Olajfestékkel szoktam festeni, és utána mindig kimosom lenolajaba az ecsetet, de nemrég vettem észre hogy az ecseteim megkeményednek. Esetleg valamit nem jól cinálok? Vagy a lenolajon kívül másba is ki kell mosni?

2017. jan. 20. 15:43
 1/8 Varga Péte4 ***** válasza:
A lenolaj kezelés után (vagy helyette) mosogatószer, szappan vagy mosószer + víz.
2017. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy sok lenolajjal, vagy, ha tudsz rá költeni, terpentinnel.
2017. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi, zöld színű, paszta szerű, morzsolódó (vízre habosodik) mosószerem van, tökéletesen kitisztítja az ecseteket. Terpentinnel, lenolajjal nekem sose lett ilyen jó az eredmény. Az egyetlen probléma, hogy nem tudom mi a neve, az se biztos hogy forgalmazzák-e még, én címke nélküli tégelyben kaptam...
2017. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Varga Péte4 ***** válasza:
Négyes! Ultra Derm kézmosó paszta. Ez is teljesen jó, nekem is bevált.
2017. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: szerintem az Ultra Dermre gondolsz. Kerek dobozban zöld paszta, ugye? Na, az tényleg mindent kiszed. Kapható, de multikban nem. Vegyi, vagy 100-as boltokban.
2017. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja, az lesz az:) Jó tudni, ha esetleg elfogyna:D Mondjuk lassan fogy, mert kevés is elég. Tényleg csodaszer.
2017. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb tisztítócucc, főleg olajos, zsíros dolgokra! A másik legjobb meg a Brigéciol.

(egy autószerelő)

2017. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!