Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a rajzaim...

Mi a véleményetek a rajzaim stílusáról? (kép)

Figyelt kérdés

Az emberek szerint elég gyerekes vagyok, én viszont nagyon élvezem a rajfilmes stílusú karakterek elkészítését. Megnyugtat, vagy hogy is mondjam...

Szerintetek milyenek? Tényleg ennyire vállalhatatlanul rajzolnék? :/

[link]

[link]

[link]


14/L



2017. jan. 29. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha téged megnyugtat, akkor jó. Kisebb gyerekeknek ne mutasd meg őket, mert esetleg rosszat fognak álmodni.
2017. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jo ez, felismerhető, következetesen kozel egységes stílus. Szín használatot leszámítva, nekem picit Tim Burtonos.
2017. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rosszak egy 14 évestől. Kicsit depresszívek és groteszkek, de ez csak érdekesebbé teszi őket.
2017. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ijesztőek! De! Azt látom, hogy nagyon szépen használod a színeket és azt is, hogy magadtól alakítod ki a figurákat, ergo nem másolsz és ez szuper. Nyilván ki fog majd forrni a stílusod, pár év múlva, mondjuk 5, megnézném újra ezeket a figurákat, biztos vagyok benne, hogy valami zseniálisat fogsz alkotni.
2017. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a rajzfilm vagy mozirajzfilm vagy mi jut róla eszembe, amelyikben elpatkolt a kissrác kutyája és azt élesztette fel a padláson valami szerkezettel és a villámlás energiájával. A te rajzaid sem rosszabbak annál, és mégis, mekkora sikere lett.
2017. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még mindig nincs saját stílusom, pedig majdnem kétszer annyi vagyok, mint te. Nem találom magam.

Nekem nagyon tetszik, nem mindenki tud ilyet alkotni, még felnőttként sem. Látszik tényleg, hogy nem másolsz.

2017. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Te leszel a következő Tim Burton! :D
2017. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!