Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Megéri akkora tokot csinálni...

Prym kérdése:

Megéri akkora tokot csinálni papíroknak/rajzoknak, amibe belefér az A/1-es lap?

Figyelt kérdés
Nem valószínű hogy fogok találkozni ilyen méretű lappal, csak bennem van az, hogy egyszer hátha mégis kell.Szerintetek mennyire veszi ki hülyén magát, ha egy ekkora tokban max A/2-es lapokat hordok? (tudom hogy a kérdés eléggé mondvacsinált, de ezen gondolkodom fél napja, és tényleg érdekelnek a vélemények)

2017. jan. 31. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekkora méretű lapokat érdemesebb hengerbe tekerni, kisebb helyet foglal, jobban ellenáll az esetleges mechanikai behatásoknak. Ráadásul egy hengerbe ugyanúgy bele tudod tekerni az A2-es lapot is meg az A1-eset is.
2017. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az A1es méretű mappát mégis hogy szállítanád A-ból B-be? Tömegközlekedésen a B2essel is utálnak, egy csomó autónak nincs akkora csomagtartója hogy beleférjen, gyalog is egy kínszenvedés lehet vele menni. Ráadásul külön kell csináltatni, nem is lehet csak úgy megvenni. Szerintem semmiképp nem éri meg, úgyse nagyon fogsz A1es lapra rajzolni, ha meg mégis kell, akkor összetekered és úgy viszed. Amúgy is ha ekkorára szeretnél rajzolni, ahhoz kéne akkora tábla is, ami szintén nem egy mindennapos dolog. Szerinte ez maximum akkor érné meg, ha tudnád hogy A1es lapokra fogsz sokat alkotni, vagy lesz egy nagyon fontos amit otthon akarsz tárolni és akkor annak. De erre gondolom nem sok esélyt látsz:D
2017. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem éri meg.

Hacsak nem rajzolsz A1-es lapokra. Én még nem is láttam ekkora papírt, de ha erre rajzolsz az akkora munka , hogy inkább bekeretezteted és kiteszed a falra.

2017. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

"Tok" alatt hengert értettem én is, A/1-es mappát szerintem nem is lehet ilyen egyszerűen szerezni:P

2017. jan. 31. 23:30
 5/5 thuesday ***** válasza:
A henger szerintem is sokkal hasznosabb a mappánál
2017. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!