Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vennél-e szeretetet, irigysége...

Vennél-e szeretetet, irigységet, barátságot, dühöt, megbocsátást, stb. , ha ezek kaphatóak lennének kicsomagolt, megvásárolható formában?

Figyelt kérdés

Kérlek, indokold is meg válaszodat!

Köszönöm!


2010. máj. 8. 22:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt venne, ami nem jutott neki sok. Tehat en szeretnek tobb rokonszenvet masok reszerol, de ezt sajnos gyakorlatban nem lehet megvasarolni. Ha lehetne, ezt vennek.
2010. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Negatív dolgokat minek vennék? , egyébként meg ha belegondolunk ez mind ingyen van csak az embereknek cselekedniük kellene és nem csak várni a sültgalambot.
2010. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Dühöt, irigységet ki tudom provokálni, azt nem vennék. Szeretet és barátság, hmm... Van olyan ember, akit csodálok, de nem tudok annyira a bizalmába férkőzni, mint szeretném, erőltetni meg nem lehet az ilyesmit, szóval igen, vennék némi szeretetet, (nem szerelmet!) hogy ne legyen a csodálatom egyoldalú :)
2010. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szóval, azt mondjátok,csak pozitív tulajdonságokra lenne igény?

Milyen árat tudnátok elképzelni mondjuk egy konzerv-barátságnak?

2010. máj. 8. 22:33
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, van már belőle eladó? Én is a barátság, szeretet konzervekből vennék.
2010. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hamarosan lesz eladó. :) Csak felmérem az igényeket.
2010. máj. 8. 22:38
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem konzervbarátság kellene, csak hogy egyáltalán nyisson felém az illető, most is kedvel, de egyszerűen nem áll szándékában jobban megismerni.

Olyan pénzen vett szeretet viszont nekem nem lenne értékes. Pont nemrég írtam ki erről egy kérdést, hogy mióta hirtelen meggazdagodtunk a férjemmel, mindkettőnk családja " rajzik" körülöttünk... Hát ez az igazi megvásárolt érzelem, de mi ebből nem kérünk, mert miért nem szerettek akkor is, amikor csórók voltunk?

Szóval, ennek nincs súlya, értéke.

2010. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ha belegondolsz barátság és szeretet van eladó. csak gondolj azokra a lányokra/fiúkra akik pénzért vannak valakivel és pénzért szeretik :) ha pénzed van akkor valószínű irigyeid is vannak tehát azt sem kell venni. még talán megbocsáltást is tudsz "venni" ha valakit lefizetsz , hogy megbocsásson... tehát ezek a dolgok mind vannak pénzért már. az más kérdés hogy nem őszinték. én nem vennék ilyen dolgokat hiszen ezek pont azok a dolgok amik ha nem őszinték semmit sem érnek.
2010. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dobd piacra, lesz rá igény! Instant érzelmek. Biztos nem sok embernek lenne erkölcsi aggálya amiatt, hogy nem az Ő személye váltotta ki az érzelmeket...

Hanem komoly konkurenciád lesz: a jósok, akik rontást-kötést-átkot, meg mi a macifacát ígérgetnek még az idiótáknak, akik fizetnek is ezért rendesen! :)

2010. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem így is jut mindenből elég.
2010. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!