Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a Fraktálműv...

Mi a véleményetek a Fraktálművészetről? (Digitális művészet)

Figyelt kérdés

Ha valaki esetleg nem tudná mire gondolok, itt talál néhány képet:


facebook.com/CreDigArt


2017. febr. 20. 03:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt a link Kattintható formátumban:


[link]

2017. febr. 20. 03:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tekintem művészetnek.


A művészetnek mondanivalója van.

2017. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:
30%

#2

Én inkább úgy mondanám, hogy a művészetnek célja van.

Alkalmazott művészetről hallottál már?

[link]

Vasarelyt mindenki művésznek tekinti, pedig a képeinek és kollázsainak és plasztikáinak egy jó nagy része az esztétikumon kívül nem sok célt szolgál.

Nekem amúgy tetszenek ezek a fraktáldolgok, és talán nem is kell feltétlenül egyébről szólniuk, mint az esztétikáról (bár persze "jelentéssel bír", ha szabad így kifejeznem magam, a természetben sok helyen előforduló "jelenségről" van szó, egyfajta törvényszerűség).

2017. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Alkalmazott művészetről hallottál már?"


Igen.

És éppen azért van külön neve, hogy ezzel is közölje, hogy az nem egyenlő "A" művészettel, csupán annak eszközeit "alkalmazza" egy adott cél érdekében.

2017. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TR75 ***** válasza:
És művészet is, mint a neve mutatja, nem "alkalmazott ipari technológia" vagy "alkalmazott esztétikai projekt tehetségtelen és bukott művészjelölteknek".
2017. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!