Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Írtam egy szabad verset,...

Írtam egy szabad verset, vélemények?

Figyelt kérdés

Azt gondolom a sötétben ülve , hogy lehetne már világos rég , csak lusta vagyok bekapcsolni a napot .

Mi az hogy gyorsabb az autó a biciklinél ? Látott már valaki leelőzni egy biciklist autóval ? Láttál már ? NEM ! NEM ! És még mindig NEM !

Én Láttam – KIÁLTJA egy Néger Afrikában !


Fekete mint az éjszaka és nem látszik a napban sem , hisz egyszer nekem azt mondták a FEKETE nem szín !

Komolytalan vagyok mert nem hiszek a száguldó autókban és mert hiszem még mindig hogy a föld lapos habár már jártam az űrben és két szemmel tényleg valami gömbformájú izét láttam …


Pereg a dob , indul a tánc a Néger ül és vigyáz , néha tapsol és ordít nagyot de a táncba nem száll be a szobámba száll be mert megérezte hogy rá gondolok és most csak ezen jár az esze …

Mit akar ez tőlem és mit akarok én ? Miért gondolunk egymásra hisz ő a föld másik féltekén él és én FEJLETT EURÓPAI vagyok .

mi dolgom nekem holmi táncoló vagy nem táncoló négerekkel …

Szólítanak mondja


Ki szólít ?

És már ott is vagyunk ahonnan elkezdtem , a nap még mindig lusta rávenni engem hogy kelljek fel és kapcsoljam be …. De jobb is így legalább a sötétben kivehető kivel beszél most a Néger , nem valami

oroszlánnal és a zebrák is már odébb álltak

A tánc megáll a bódulat kiteljesedik de az én négerem még épeszű és csendben eltávozik

A Hold süt mintha napként kellene szolgálnia de a

néger színétől még a holdat sem látja PUFF , PUFF , PUFF


Ki lőtt ? … Te tetted ezt ?


És bár hihetetlen de innen Európából Budapest külvárosából a fegyver amit két kezemmel formáltam mutató és hüvelykujjaimból

halálra sebzett egy becsületes FEKETÉT valahol Afrika közepében


De ki szólította , kivel akart beszélni ? Azt hiszem már csak halálomkor fogom újra megtudni az igazságot !

( És mindent elfelejtettem itt Budapesten , Afrikában de még Tokióban se tudnám újra meglátni az igazságot )


Pedig egy pillanatra tényleg láttam ... de túl sötét volt és van ,


Talán fel kellett volna kapcsolni a napot már a legelején ...


2017. márc. 11. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész jó, bár nem értem mitől vers, inkább próza.
2017. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vers és nem is próza hanem elbeszélő költemény. De tök jó. Hány éves vagy???
2017. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!