Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyit érhet ez a festmény?

Mennyit érhet ez a festmény?

Figyelt kérdés

Https://www.kephost.com/image/wOmL


Egy jóbarátom kapta, minden fillére szüksége van, neki szeretnék segíteni, hogyha valami kis aprópénzt ér, már az is számítana.



2017. márc. 18. 00:13
 1/10 anonim válasza:
Ha Orbánék veszik meg hogy feldíszítsék vele a parlamentet, akkor akár félmilliárdot is érhet :)
2017. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz a kép minősége így a lényeget nem látni.

De a kép alapján én azt mondom, hogy semmit nem ér, fizetni senki nem fog érte, mert ez nem festmény, hanem másolat. Egy festmény poszter más néven.

De mint írtam rossz a képminőség.

Azért megkérdezem.

Van aláírás a festményen. Olaj vagy vízfesték vagy poszter? Ezeket látni lehet.

2017. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok.

Mivel ismerős volt a kép, így utána néztem. Most már biztos vagyok benne, hogy poszter van keretben vagyis poszter festmény.

[link]

Az eredeti sokkal élesebb..

Ha eredeti lenne szép pénzt érne, de poszterként nem sokat ér.

2017. márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy Henrik Semiradsky lengyel festő festette
2017. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infót, ezzel is okosabb lettem.
2017. márc. 18. 00:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Viktoréknak lehet, hogy megpróbálom elpasszolni.
2017. márc. 18. 00:37
 7/10 anonim ***** válasza:
A keret érhet valamennyit, ha viszonylag jó állapotban van.
2017. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet így tudni, de szeméylem szerint a monalisa túl van becsűlve, meg nekem amúy is inkább az ilyenek jönnek be

[link]

2017. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kicsit utánajártam a témának és nagyon durva összegek mozognak ebben a bizniszben. Számomra nagyon csúnya absztrakt festményekért több százezer, sőt több millió forintot is megadnak kikiáltási árnak, míg a gyönyörűen megfestett, élethű természet, állatfestményekért pitiáner összegeket lőnek be alkualapnak. Az Életrevalók című film is rámutat erre a jelenségre: a festői múlt nélküli ápoló a milliárdos főnöke kapcsolatai révén el tudja juttatni a saját absztrakt alkotását egy aukcióra, ahol ismeretlen festő címszó alatt kb 3 millió Ft-nak megfelelő eurót kap érte. A gazdagok tényleg ennyit kipengetnek minden ilyen elvont maszatolásért?
2017. márc. 18. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Vigyétek be egy galériába, vagy antikoshoz.

Nagy összegre ne számítsatok.

2017. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!