Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a képről, mit ábrázol, mit jelent, milyen érzéseket kelt?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 14. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
törölték a válaszokat, upppsz nem tom miért, de biztos így jó.
2017. márc. 14. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Átlós kompozíció, kicsit kusza, mintha az alkotó nagyon művészi akart volna lenni, nem tűnik természetesnek. Bizonytalan ecsetkezelés néhol, sőt merem mondani, hogy néhol ügyetlen. Van benne némi feszültség, a mosoly ellenére is. Egyébként ez egy nő kalapban.

Te festetted?

2017. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt, igen én festettem.
2017. márc. 18. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam, hogy függetlenül attól, hogy mit tudunk arról minek kell takarnia a fejet, meg milyen szaktudás zavarja az érzékelésünket(!), ha ezektől elvonatkoztatok és megpróbálok a kérdésre válaszolni inkább olyan mint egy zászló, a vörös színnel és a sávok irányával lendületes forradalmi, melynek lehet valami komolyabb értelme is az arckifejezésből ítélve.
2017. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kompozició s a kivitelezés hanyag. Olyasmi érzés fogott el mint amikor a félkész vázlatomat kifestette a kistesóm. A halálom ha munkáimba bele nyúlnak vagy csak egy mm piszok kerül is rá.

Precíz alkotásokat kedvelem s a hétköznapi emberek is jobban vevők rá.

2017. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!