Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyit keres pl egy táska...

Mennyit keres pl egy táska tervező egy cégnél? Van olyan alkotó, akinek ez szrul esne/esik?

Figyelt kérdés

Mai nap folyamán egy feledett rokon rám írt, hogy tervezzek neki 5 táskát.

Azt hittem magának akarja. Majd a beszélgetés alatt kiderült, hogy egy cégnek kell gyártásra... Azt megjegyzem, hogy neki gazdag apukája van több cég tulaja magyarban s kint is.

Én meg krv-ra unom, hogy mindenki az ötleteimre pályázik, anno loptak is tőlem, amivel helyezést is értek már el...

Csak nekem csórinak, akinek se ismeretsége se pénze nincs megalkotni... El vagyok magamban s évek óta egyetlen egy ötletemről se beszéltem csak magamba folytom.

Elkezdtem egy kisebb ötletemet kivitelezni s apránként magam akarok feltörni, de naaagyon nem látom az utamat ~__~"


Magán vállalkozó akarok lenni egy kisbolttal+online, de az a "merre az utam" dolog... Kezdek megtörni lelkileg már. Mindenki csak kihasznál/na, de sz@rt se segítene...

Már csak büszkeségből se akarom, de valahol lehetőség ez, de tudom, hogy az ismi húzna hasznot rajta s nekem csak ki lenne szúrva a szemem pár ezer ft-tal (ha magyar kp ba kapnám)



2017. márc. 30. 22:32
 1/2 Molyember ***** válasza:
Esetleg kérj rendes pénzt a munkádért. Ha meg nem ér annyit, akkor nem ér annyit.
2017. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az tuti, hogy velem nem fog játszadozni, ahogy az én apámmal az övé.

Apám ráadásul nem csak a jobb keze lett hanem az inasuk kb...minden magánügyét is ő intézgette, fizetésből pedig egyre kevesebb lett. A sok nyomástól kórházba került fél éve, mert elreped a szívéhez vezető ér a stresztől, majdnem meghalt. Minden lett ígérve neki s nulla a beváltott.

Tervezi a felmondást.

Szép unokatesója van.


Sem alkotóként sem emberként nem fogom vállalni szerintem. Pénzt lehet máshol a világban még kapni.


Csak filózok mi módon jussak el oda amit szeretnék. Talán a mostani kezdettel valamennyire elindulgatok.


Nagyon nincs egyszerű dolguk a fiataloknak. Nemhogy alkotóként...


Zsúfolt a fejem ötletekkel s egyben kérdésekkel. A baj csak az senki nem tud értelmes tanácsot adni.

2017. márc. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!