Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan lehet elérni, hogy egy...

Hogyan lehet elérni, hogy egy általam írt (klasszikus) zenét egy (klasszikus) zenekar eljátsszon?

Figyelt kérdés
Nem kell hangversenyen, csak hogy halljam.
2017. máj. 6. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy fizetsz érte.
2017. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy fizetsz érte.
2017. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alternatív megoldás: játszd fel az egyes szólamokat szintivel midibe, és utána hallgathatod a szimfonikus zenekarodat.
2017. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy fizetni kell, de hova forduljak. A midis válaszolónak: jelenleg is azzal próbálom, de úgy ócska.
2017. máj. 7. 05:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben szerintem vedd fel a kapcsolatot valamelyik helyi szimfonikus zenekarral (minden megyében van legalább 1), vagy valamelyik iskolai zenekarral (persze attól függ, milyen nehézségi szinteket kell megugrani).

Megfelelő díjazás ellenében elképzelhető, hogy valamelyik bevállalja a művet, persze itt nyilván milliós tételekről van szó, de ha a pénz nem számít, akkor mindegy. Feltételezem, a zenekarvezető mindennemű munkakapcsolat előtt először a partitúrát szeretné látni; ha úgy ítéli meg, hogy zseniális korszakalkotó mű született, akkor lehet hogy szerencséd van és ingyen beemelik a repertoárjukba, de azért erre én első körben nem számítanék.

2017. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Alapíts amatőr zenekart. Sokan vannak "civilek", akik játszanak hangszeren és kedvük is lenne zenekarban játszani.
2017. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. máj. 7. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!