Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzoláshoz ajánlotok papírcer...

Rajzoláshoz ajánlotok papírceruzát?

Figyelt kérdés
Nemrég olcastam róla és meg szeretném kérdezni hasznos e? Mind grafit mind színes rajzhoz.

2017. máj. 8. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn Faber-Castell márkát ajánlom, ennek a márkának van rengeteg féle fajta szinese is.

Mind kisgyerekeknek mind müvészeknek.


Nekem van egy pár aqurell szinesem, és egy szett grafitceruza szettem.

2017. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha jól értem kérdező akkor a satírozáshoz való papírrúdra hasonlító papírceruzára gondolsz, és nem rajz ceruzára.Színeshez szerintem nem annyira bár azzal nem szoktam rajzolni,de grafitrajznál mindenképp használható,könnyen és pontosan el lehet satírozni vele egyes részeket.Az már ízlés kérdése hogy tetszik e,mert van aki teljesen fölöslegesnek tartja, szerintem hasznos.
2017. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!