Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Az utcán való rajzoláshoz és...

Vercsifercsi kérdése:

Az utcán való rajzoláshoz és annak eladásához kell engedély? Ha igen akkor milyen és hol lehet utánajárni? (Budapest)

Figyelt kérdés
Egy megállapodás szerint (nem lényeges) pénzt kell keresnem a nyár folyamán. 15 éves vagyok, és vagy a Váci utcában, vagy Szentendrén (más javaslatokat elfogadok) szeretnék kiülni, utcaképeket rajzolni, és eladni azokat. (Képzőművészeti szakgimnáziumba járok). Azonban szinte biztos vagyok benne, hogy ehhez kell engedély, vagy valami hasnoló. Már próbáltam utánakeresni, de nem találtam semmi infót. Esetleg tud valaki valamit? Kell-e engedély, ha igen akkor mi, mennyi, milyen, hol, mikorra, stb vagy bármi ami több a semminél. Előre is nagyon köszi :)

2017. máj. 29. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérdezd meg az illetékes kormányablaknál
2017. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!