Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a gyereketeket a...

Elengednétek a gyereketeket a MondoCon-ra? Hogyan kérdezzem meg tőlük?

Figyelt kérdés

Nagy álmom volt ,hogy eljussak a MondoCon-ra.Most áprilisban lesz a következő és nagyon szeretnék elmenni 3 osztálytársammal.Vagy osztálytársam bátyja vinne minket,vagy vonattal mennénk(vagy külön-külön,ki hogy oldja meg)

Fő gond az anyám :/ Különórákon kívül nem megyek sehova,mert nem nagyon enged el.Nagyon forrófejű,és képes elrontani mások örömét.

Pl.1 hónappal ezelőtt elengedett moziba 4 barátnőmmel,és 2-en visszamondták(utólag,pár órával előtte).Erre a barátnőm arra a döntésre jutott,hogy elhívja a neki tetsző srácot.Na mikor elmeséltem anyámnak,elkezdett velem üvöltözni,hogy tudaaaaa,tudtaaaa hoogy eeez lesz,ő tudtaaa,hogy csak pasizni megyek el !!!

Rettenetesen rosszul esett,hogy anyám ilyet kinéz belőlem.Jó tanuló vagyok(szinte kitűnő) és eléggé gátlásos és önértékelésemmel is van gond bőven.Így esélyem sincs másoknál,meg minek 14 évesen ?


Na mindegy,szóval ti elengednétek a gyereketeket erre a MondoCon-ra ?

Hogy kérdezzem meg szüleimet ?

+14 évesen elmehet a gyerek a barátaival szórakozni(fagyi,pici nézelődés) ?Kicsit korai ?

Annyira nem járok el otthonról,hogy a várost sem ismerem ahol lakom.Halál komolyan mondom,fingom sincs mi merre van.Nem ismerem az utcákat,és úgy kell kézzel-lábbal mutogatni nekem,hogy melyik épületre,utcára,boltra gondol.


A válaszokat köszönöm!



2017. márc. 29. 19:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

14l


+mondocon-anime ,,feszitvál''/rendezvény szerűség

2017. márc. 29. 19:05
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Asszem pont 14 voltam amikor egyszer elmentem, szó nélkül elengedtek :)


(persze nem egyedül mentem, barátnőmmel és az ismerőseivel)

2017. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen messze laktok pesttől? Úgy elengednélek, ha felmegyek veletek, a helyszínen kiraklak titeket és este meg felveszlek, addig meg vásárolgatok a városban. Bent nem érhet titeket baj, de ha nem ismeritek az utat vagy a környéket, akkor felnőtt kísérő nélkül nem engednélek.
2017. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kecskeméten lakunk,és gondoltam rá,hogy elvisznek kocsival,leraknak ott és elmennek mondjuk az IKEA-ba.Anyut onnan alig lehet kicibálni.Meg mondjuk elmennének szétnézni,moziba esetleg.
2017. márc. 29. 19:17
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemétről mindenképpen felvinnélek kocsival, szervezd be egy barátnőjét mondjuk, hogy addig tartsanak csajos napot..így te is meg ő is jól jártok:-D
2017. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A körülményeket tekintve biztos nem engednélek el egyedül.Az jó megoldás,hogy a szülők kitesznek,és érted mennek,de egy pár dolgot bele kell kalkulálni.Gyanítom,te csak egy nap szeretnél ott lenni.A mondocon viszont 2 napoys rendezvény,és tavaly óta nem létezik egy napos jegy.Tehát mindenképp meg kell venneda két naposat.Ha előre nem veszel jegyet,akkor kb 1 órával pénztár nyitás előtt már oda kell érni,mert hatalmas sor kígyózik.Ez azt jelenti reggel 8- fél 9. Reggel 10- kor kezdődnek a progrsmok,amik este 6-ig tartanak.Szóval nem egy pár órás kiruccanás.
2017. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Előre foglalnánk a jegyeket.Tudom hogy 2 napos :/,de 2 napra biztos hogy nem engednek el.Szállás sincs,szóval ez kizárva.De bőven megelégszem 1 nappal is.
2017. márc. 29. 19:33
 8/22 anonim válasza:
13%

Nem tudtam mi az a mondo con.

Rákerestem. Úgy látom, hogy ez egy olyan fesztivál ahol az összes lány ku..nak van öltözve.


Lehet, hogy én is elmegyek

2017. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké,hogy te megelégszel vele.De a szüleid is hajlandóak 4000 ft-ot fizetni a 2 napos jegyért?
2017. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A jegyet én venném :)

(ezt nem írtam bele bocsánat :/)

2017. márc. 29. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!