Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Így érdemes elkezdeni?

Így érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és nagyon szeretnék modern táncot tanulni. Több kérdésem is lenne... Számít a súlyom vagy a magasságom? Probléma ha még nem táncoltam? Mekkora gond,ha nem nagyon vagyok hajlékony?

Eléggé magas vagyok és sajnos nem vagyok tökéletes formában (már odafigyelek a kalóriafogyasztásomra és azóta sikerült leadni pár kilót).

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 14. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a gyors táncokkal kezdd.
2017. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Mit ajánlanál?
2017. jún. 14. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt tánctanártól kérdezd.

Mi tetszik neked egyáltalán?

2017. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tetszene,ha egy kicsit színészkedni lehetne a táncban (egy történetet vagy érzést kelene előadni)

Ez például nagyon tetszik: https://www.youtube.com/watch?v=sMEp88LRZ8g

2017. jún. 14. 21:24
 5/6 anonim válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni egy új hobbit! Ahogy előttem írták, a legtöbb kérdésedre a választ csak a leendő edződ fogja tudni megadni. Sok sikert és érezd jól magad, a tánc fantasztikus és gyönyörű sportág! :D
2017. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! :)
2017. jún. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!