Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek nektek az ilyen rajzok?

Tetszenek nektek az ilyen rajzok?


2017. jún. 18. 15:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem igen
2017. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon, csak iszonyat nagy tehetség kell hozzá.
2017. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bár én tudnék így rajzolni!
2017. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon elethuek.
2017. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Értékelem a technikai tudást, de szerintem unalmasak. Jobban szeretem a művészetileg stimulálóbb alkotásokat.
2017. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen nagyon, nemrég íratkoztam fel ennek a művésznek a csatornájára akinek a videóit belinkelted.
2017. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy inkább nagyon nagyon sok gyakorlás és megfelelő eszközök kellenek hozzá, nem tehetség.
2017. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitatom, hogy nagyon-nagyon ügyesek,

de érzéseket egyáltalán nem kapok egy lerajzolt csokipapírtól pl. Jobban szeretem, ha művészi értéke van a rajznak, újat mutat.

2017. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tetszik, igen. Szívesen megrajzoltatnék vele ezt-azt...
2017. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tabaki ***** válasza:

Tökéletesen fölöslegesek, ugyanis egy ideje feltalálták a fényképezőgépet. Kábé akkora alkotó, mint az ismert mesében a mákszemhajigáló művész, meg is érdemelné, hogy Mátyás király módjára fizessék ki: Kapjon egy kukára való csokipapírt, hogy semmi se korlátozhassa üdvös tevékenységét, és menjen Isten hírével.

Ez a csákó legfeljebb mutatványosnak nevezhető -- dobpergés, íme az emberi printer! A múlt század közepén még volt valami üzenete vagy legalábbis érdekessége a hipernaturalizmusnak, azóta kiüresedett, és megmaradt a tehetségtelen bravúrjának. Nem állítom, hogy egy képzőművésznek kárára válik az ilyen fajta kézügyesség -- van éppen elég, aki innen indult --, de az tudja, mit kezdjen vele.

2017. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!