Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyit kér egy zeneszerző a...

Mennyit kér egy zeneszerző a megzenésítésért?

Figyelt kérdés

A nővéremnek van egy dala, amelynek a fő dallama már megvan.

Kellene valaki aki meghangszereli a dalt, egy nagyjából meghatározott stílusban. Merre indulhatnánk?

Mennyibe kerülhet egy ilyen, illetve ki csinálhatná meg?


Teljesen laikusok vagyunk ez ügyben.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 21. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem az jutott eszembe, hogy mondjuk valami zenei főiskolán vagy egyetemen kezdeném, akár a faliújságban hirdetnék. Amatőr biztosan nem kér annyit, és gondolom tele vannak lelkesedéssel és ötletekkel.


Nem tudom részetekről mennyire komoly a dolog, mihez kellene stb.

2017. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zénevű válasza:
Én a helyetekben beírnám a Google keresőbe(vagy a youtubera), hogy zeneszerzés árak, vagy zenei alap készítés. Több választ kaptok, az tuti.
2017. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha művészi dalról van szó, komolyzenei kísérettel (zongora, netán zenekar), akkor Zeneakadémia, zeneszerzés szakos növendékeknél keress. Esetleg írj nekem, hátha tudok valamit segíteni vele.

Ha könnyűzenei műfaj, akkor inkább DJ-knél, vagy hasonló körökben tapogatóznék.

2017. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!