Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes-e megpróbálni a...

Gyurto kérdése:

Érdemes-e megpróbálni a basszus gitárt?

Figyelt kérdés
Van egy sima akusztikus gitárom de nem nagyon tetszik. Mármint persze gyönyörű hangszerem egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy gyakoroljak rajta mert valamiért nem tetszik. Viszont elkezdtem érdeklődni a basszus gitárok iránt főképp a négy húros iránt mert az egyszerűbbnek tűnik (nyilván nem így van) és csak hobbi szinten kicsit beletanulni érdekes lenne. Csak nem tudom, hogy érdemes-e rá így költeni.

2017. aug. 21. 23:35
 1/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Ha tetszik, és szeretnél basszusgitáron játszani, akkor persze, hogy érdemes. Hajrá! :)
2017. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, csak azért kérdeztem mert, hogyha az egyik nem tetszik akkor attól még tetszhet-e a másik. :)
2017. aug. 22. 00:08
 3/7 Mojjo ***** válasza:
100%
@2: természetesen. Két különböző hangszer.
2017. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Waff ***** válasza:
Szerintem is egy próbát megér... csak aztán gyakorolni vigyen rá a lélek... :)))
2017. aug. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért azt nem árt tudni, hogy a basszusgitár föleg kíséretet játszik, azaz kevésbé érdekes, amit produkálsz vele.


A helyedben elöször valakinél meghallgatnám, hogy milyen az, és megpróbálnék kicsit játszani rajta - akkor uyganis több érzésed lenne, hogy tetszik-e vagy sem. De jobb hangszerboltokban is van lehetöség kipróbálni hangszert.

2017. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem.
2017. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálni meg lehet de szvsz értelmetlen. Nekem soha nem ment a gitározás de nagyon szerettem csinálni meg egész napot el tudtam volna szórakozni vele. Aztán egy ismerősöm látta mit művelek és azt mondta hogy a basszer jobban illene hozzám. Amikor lett rá pénzem vettem egyet azon is imádtam játszani gyakorolni csak azzal más számára is élvezhető volt a produktum meg sokkal gyorsabban fejlődtem. Szóval ha nem érdekel maga az hogy egy hangszeren játssz nincs meg a késztetés hogy leülj és gyakorolj akkor vehetsz akármilyen csili vilit akármilyen fajtát akkor sem fogsz.
2017. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!